Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Masina timpului la Buzau

Creat de Deanna, 13 August 2007, 12:34:55

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Rayden

stanca sau ...muntele / deal..in fine..nu a fost dinamitat complet, ci doar un fel de platforma sau ...terasa amenajata de..cineva cu mult timp in urma..
stanca a ramas, si..se poate vedea in poza atasata, in zare..prin peisajul verde, in zona din centrul pozei..

Tamerlan

Citat din: Rayden din  28 August 2012, 20:55:05
stanca sau ...muntele / deal..in fine..nu a fost dinamitat complet, ci doar un fel de platforma sau ...terasa amenajata de..cineva cu mult timp in urma..
stanca a ramas, si..se poate vedea in poza atasata, in zare..prin peisajul verde, in zona din centrul pozei..
Ne poţi dezvălui sursa acestei informaţii?

Mulţumesc!
Important nu este să spui: "Iată ce au făcut ei din mine!", ci mai degrabă: "Iată ce am făcut eu din ce au făcut ei din mine!" (Jean Paul Sartre)

Rayden

@Tamerlan,

asa spun o parte din oamenii care stiu locurile alea..

Tamerlan

Citat din: Rayden din  30 August 2012, 20:41:05
@Tamerlan,

asa spun o parte din oamenii care stiu locurile alea..
Deci un fel de legendă locală.  :|

Ştiu că de multe ori nu iese fum fără un foc, însă tot cercetând fenomenul OZN/NOM, nu pot să ascund că mă încearcă un sentiment de frustrare datorită multitudinii dovezilor "indirecte" sau "circumstanţiale". Nu găsesc odată DOVADA aceea irefutabilă care să mă liniştească.  :mrgreen: Glumesc!...  :wink:
Însă este straniu să observi că toate aşa-zisele "dovezi" despre NWO/UFO creează un sistem complex, logic, auto-explicativ, raţional, (cvasi)non-contradictoriu fără însă a se baza pe ceva direct şi irefutabil. Ciudat nu?  :?
Important nu este să spui: "Iată ce au făcut ei din mine!", ci mai degrabă: "Iată ce am făcut eu din ce au făcut ei din mine!" (Jean Paul Sartre)