Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Cred ca am filmat si fotografiat un o.z.n

Creat de 2012, 05 Iulie 2006, 20:45:53

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

2012

acum ora exacta 20 44 am vazut un posibil OZN > zona vitan sector 3
zbura la 150 200 m culoare alba nu scotea pic jet > nu era avion garantez !!!!! a mai vazut careva
a trecut printr-un nor usor trasparent si alb disparand
cine ma crede  :? :-o
am uitat sa precizez viteza foarte mare a fost in aria mea vizuala 3 secunde nu am avut timp sa iau tel si sa fac poza ...desi cred ca era inutil

udar

Te cred eu... din moment ce nu l-ai putut identifica, este cu siguranta un OZN  :wink:
Magic is any sufficiently advanced technology. (Arthur C. Clarke)
  


liteady73

#3
 Salut 2012 !...

Exista si alti martori care sa confirme observatia? Sau alte probe palpabile (imagine sau video ori sunet) ?

Sper sa nu fi fost vreo gluma.  :-)

In masura posibilitatilor de care dispui, poti da mai multe amanunte?

PS : Acum am gasit pe forum observatia OZN. Mai bine mai tarziu, decat niciodata.  :-)

extrateresru_ro

Citat din: 2012 din  05 Iulie 2006, 20:45:53
acum ora exacta 20 44 am vazut un posibil OZN > zona vitan sector 3
zbura la 150 200 m culoare alba nu scotea pic jet > nu era avion garantez !!!!! a mai vazut careva
a trecut printr-un nor usor trasparent si alb disparand
cine ma crede  :? :-o
am uitat sa precizez viteza foarte mare a fost in aria mea vizuala 3 secunde nu am avut timp sa iau tel si sa fac poza ...desi cred ca era inutil
pai daca ai filmat si fotografiat dece nu atasezi aici?
am incrededere in fiecare OM,dar nu am incredere in diavolul din el.

jean

Citatzbura la 150 200 m a trecut printr-un nor usor trasparent si alb disparand
Nor la 150-200m... :? Greu de crezut, norii sunt la inaltime mult mai mare peste 1000m.
Citatpai daca ai filmat si fotografiat dece nu atasezi aici?
2012 spune clar ca:
Citatnu am avut timp sa iau tel si sa fac poza
Deci mai mare atentie la ce scriu colegi de forum, daca vrem sa raspundem.
Sunt sigur ca 2012 a vazut intradevar ceva. Dar  in asemenea cazuri trebuie o observare mult mai atenta si prezentate mai multe detalii. Si in mod cat mai corect. Eventual la cateva ore de la observatie pentu a avea clar in minte evenimentele si a nu fi influentat de insolitul evenimentului.
Adevarul este dincolo de noi

extrateresru_ro

Citat din: jean din  21 August 2008, 20:33:28
   Nor la 150-200m... :? Greu de crezut, norii sunt la inaltime mult mai mare peste 1000m.   2012 spune clar ca:  Deci mai mare atentie la ce scriu colegi de forum, daca vrem sa raspundem.
Sunt sigur ca 2012 a vazut intradevar ceva. Dar  in asemenea cazuri trebuie o observare mult mai atenta si prezentate mai multe detalii. Si in mod cat mai corect. Eventual la cateva ore de la observatie pentu a avea clar in minte evenimentele si a nu fi influentat de insolitul evenimentului.
atentie?tu esti atent? :lol: ai vazut ce titlu are?!
am incrededere in fiecare OM,dar nu am incredere in diavolul din el.

jean

#7
  Da, acum am vazut. Am fost luat cu cititul si nu am fost atent la titlu. Scuze!
Dar tot nu inteleg care este treaba cu telefonul daca spui ca:
Cred ca am filmat si fotografiat un OZN.
Inseamna ca ai avut camera, si nu mai era nevoie de telefon. Este o gluma!
Adevarul este dincolo de noi