Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Tabara de vara TERRA DANUBIA (special pt membrii Rufon)

Creat de Urban, 21 Iunie 2007, 16:53:14

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

pri3st3ss

arata bine..ce a fost,gratar?
se pare ca va distrati :lol:

altceva in afara de pesti?
Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.

Marius MMG


Urban


Urban


Urban


Urban

si ultimele ....

PS...identitatea membrilor ramane confidentiala la cererea lor.
     

Arckadii

Eu sunt sigur ca e o mare minciuna Urban, dar desigur, e doar parerea mea...



Ark

ryn

Curios, ce membrii de pe forum au fost? Cred ca nici unul in plus...

francmasonu

salut. si chiar daca nu e minciuna, tot e mare lauda si ingamfare sa pui pe forum de ozn ce bine ai mancat sau te-ai dat cu barca, si nu se vede legatura cu forumul Rufon. "special pt membrii rufon". Doar daca ai nevoie de popor sa umpli camerele de la cazare. :-D

alinutzu

si voi acum ce sunteti asa rai  :lol:
Daca gaseau un ozn ... uite ca au facut poze si cu cerul/dealuri/paduri, poate se asundea vreun extraterestru pe acolo ceva  :lol:
Promoveaza si turismul romanesc :lol:
can't stop the signal ...

Arckadii

Oricum, daca v-ati simtit asa bine acolo, inseamna ca ati fost si ca evenimentul a trecut.

TOPIC INCHIS


Ark

Nox

Deci pana la urma a fost cineva de pe forum? ala eu, ala eu... eu sigur n-am fost!  :crescentmoon:
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

spooky

foarte frumoase pozele... foarte artistice, foarte bine colorate, facute profesional...
vad si doua perechi de turisti... cel putin asa par... vad o masa copioasa... vad o incinta aproape goala...
vad o camera digitala Sony HD... care nu orice jurnalist/documentarist si-o permite.

si totusi lipsesc fozele cu ingredientul principal... oamenii... intalnirea... discutia... focul de tabara daca a existat, berea sau ce ati mai facut pe acolo...

in rest, parca pare mai mult a lobby la delta si la cabana respectiva...
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

alx

Citat din: Urban din  21 Iulie 2007, 19:25:52
si ultimele ....

PS...identitatea membrilor ramane confidentiala la cererea lor.
     

fãrã suparare,dar cel puþin poþi sã ne spui câþi membri rufon au fost acolo?
   cã la un moment dat nu mai erau locuri,dar nu am vãzut decât 4-5 persoane,care pãreau a fi mai mult decât membri pe forum...
      oricum,frumoase fotografii...te invidiez sincer cã ai putut vedea ºi fotografia aºa ceva!   întrebarea e câte dintre ele vor aparea în calendare?

   sper cã nu o sã te superi pentru întrebarile astea...alx
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

Arckadii

Se pare ca Urban nu prea vrea sa raspunda. Am sa rog deci pe cei care au fost acolo, "sub protectia numelui de utilizator" sa ne spuna si noua ca au fost, cum a fost, ce au discutat... Doar era o tabara pentru "membrii RUFOn", deci s-au tratat si probleme cu un subiect asemanator cu ce discutam noi aici.


Ark