Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Intalnire RUFOn - Bucuresti - 17 iunie 2007

Creat de spooky, 29 Mai 2007, 21:54:25

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

spooky

Va asteptam la intalnirea RUFOn de pe 17 iunie 2007 ora 12 (duminica), in cadrul Centrului Cultural Nicolae Balcescu de pe Strada 11 iunie nr. 41, sector 4, Bucuresti.

O sa revin cu mai multe infrmatii.

s-a schimbat locatia: complexul din sos. Oltenitei 38-40, sector 4. in aceeasi cladire cu sediul PNL sector 4.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

Rayden


Anna

Sa va simtiti bine....si sa ne povestiti lucruri interesante dupa  8-)

jackie28t

Si eu va doresc la toti cei care vor veni la intalnire o zi placuta alaturi de organizatia RUFON.
Poate ca ve-ti avea posibilitatea si sa filmati cate putin.Ar fi o excelenta memorie pentru unii in special pentru cei care nu au posibilitatea sa vina la intalnire.Numai bine.

pri3st3ss

nu cred ca se va filma,jackie...adu-ti aminte ca poza de la prima intalnire a iscat multe "dueluri",caci nu toti voiau sa apara in ea..

bafta multa la intalnire,macar poze sa faceti,sau o inregistrare audio..
Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.

Marius MMG

Nu se putea totusi alege o alta ora? Nu pot ajunge la ora aia...  :ufo:

Nox

#6
Citat din: Marius MMG din  31 Mai 2007, 01:51:31
Nu se putea totusi alege o alta ora? Nu pot ajunge la ora aia...  :ufo:

Ora 12 a fost votata cu majoritate de voturi.
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

Arckadii

Marius MMG,

Intalnirea o sa tina mai mult de ora 12. Poti veni si tu chiar daca am inceput discutiile.
Te salut.

Ark

roxana

#8
Citat din: spooky din  29 Mai 2007, 21:54:25
Va asteptam la intalnirea RUFOn de pe 17 iunie 2007 ora 12 (duminica), in cadrul Centrului Cultural Nicolae Balcescu de pe Strada 11 iunie nr. 41, sector 4, Bucuresti.

O sa revin cu mai multe infrmatii.


OK, 17 iunie sa fie! Ne mai tinem la curent!

jackie28t

Nu uitati de intalnirea de duminica 17 iunie 2007, ora 12. dragi colegi.
Si poate ca cineva va fi dragut si ne va prezenta si cateva fotografii dupa,aici pe forum ,poate chiar si un film. :wink:

spooky

#10
Cu parere de rau va informez ca intalnirea programata pentru Duminica va trebui amanata pentru o alta zi.

Totusi, cei care doresc, putem sa ne intalnim, intr-un cadru mai putin organizat. Incerc sa gasesc o locatie, cel mai probabil un bar/restaurant unde sa putem totusi sa ne intalnim si sa discutam una alta, dar fara a putea sa ne manifestam asa cum planuisem.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

spooky

Anulez ceea ce am zis.

Am gasit o alta locatie.


Str. Oltenitei nr.38-40. Exista un complex comercial acolo P+1. Am gasit o sala libera acolo disponibila pentru duminica. In aceeasi cladire are sediul PNL, ceea ce va usura localizare (intrarea este comuna).

Ca localizare, e aproape de Statia de Metro Brancoveanu inspre Big Berceni.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

jackie28t

Uite ca s-a gasit si o solutie sa va intalniti.Bravo spooky
Va urez la toti cei care vor participa o intalnire placuta si sper sa va cunoasteti cat mai bine.

xennon_2000


spooky

da, ora si ziua raman aceleasi. doar locatia s-a schimbat.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984