Declinare responsabilitate
Părerile exprimate pe acest forum aparțin utilizatorilor acestora și nu pot fi considerate ca fiind informații oficiale sau promovate de acest site/forum.
În conformitate cu prevederile politicii de confidențialitate acceptate la înregistrare, fiecare utilizator este răspunzător de informațiile publicate pe acest site și nu sunt asumate de administratori sau proprietarul acestui forum.
Mai multe despre politicile de confidențialitate, aici...

Autor Subiect: OZN cilindric iulie 1927 ????  (Citit de 1731 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline fiulploii

• MARE MAESTRU
  • Mesaje postate: 3,731
  • Gen: Bărbat
  • Liked: 2455
  • Likes Given: 5465
OZN cilindric iulie 1927 ????
« : 28 Iunie 2014, 22:47:34 »
Uite ce am gasit
1927
July -A cylindrical object flew over a Rumanian village at an altitude of 200-300 m from west to east. Smoke grey in color it was an estimated 15-20 m in length and had a diameter of 3-4 m. It was not illuminated and passed soundlessly.

aici http://www.miqel.com/reading_library/archived_stories/dubious_ufo_report_list.html

Tipul a facut lista respectiva dupa articole de ziar insa pacat ca nu da si sursele ...sau le da dar nu le-am gasit eu?

Forum RUFOn

OZN cilindric iulie 1927 ????
« : 28 Iunie 2014, 22:47:34 »
Părerile exprimate pe acest forum aparțin utilizatorilor acestora și nu pot fi considerate ca fiind informații oficiale sau promovate de acest site/forum.
În conformitate cu prevederile politicii de confidențialitate acceptate la înregistrare, fiecare utilizator este răspunzător de informațiile publicate pe acest site și nu sunt asumate de administratori sau proprietarul acestui forum.