Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

under the earth

Creat de gaby_em, 01 Decembrie 2009, 15:42:49

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

gaby_em

http://www.youtube.com/watch?v=Lu5I4FPLb4U&feature=related

acu fara a ma baga prea adanc in discutie.. era vorba de annunaki, ca ei s-ar fi ascunzand sub pamant cand noi credeam ca am scapat de ei ca si pe inua (ma rog asta deschide alte dezbateri).. dar o sa va las pe voi sa comentati ce vreti pro si contra clipului.. oricum de iad nu e vorba dar din cunostintele voastre banuiti despre ce este...

Serban M

Citat din: gaby_em din  01 Decembrie 2009, 15:42:49
http://www.youtube.com/watch?v=Lu5I4FPLb4U&feature=related

acu fara a ma baga prea adanc in discutie.. era vorba de annunaki, ca ei s-ar fi ascunzand sub pamant cand noi credeam ca am scapat de ei ca si pe inua (ma rog asta deschide alte dezbateri).. dar o sa va las pe voi sa comentati ce vreti pro si contra clipului.. oricum de iad nu e vorba dar din cunostintele voastre banuiti despre ce este...

rahat curat.

gaby_em

k deci sirius crede ca in groapa este rahat curat xD...asta era intrebarea mea.. despre ce e vorba.. nu sa judecati ce zic aia din clip, ca de iad nu se pune problema..

padme

n-ai de unde sa stii despre ce e vorba! mai ales ca nu s-au facut cercetari dupa. un put atat de adanc incat sa ajunga pana in "iad" cum incheie autorul clipului, din ce am citit eu nu puteau sa foreze, mai ales ca sunt geologi am inteles, deci stiu despre ce este vorba. dupa aia, temperatura: cum puteau baga microfoane si inregistra la temp. aia? pai se topeau instantaneu cu mult inainte de a ajunge macar aproape de... locul de unde sustin respectivii ca veneau vocile. parerea mea! intarita si de faptul ca acest clip este opera vreunui fanatic, fara indoiala, care a preluat toata chestia, i-a dat o interpretare proprie si  urmareste doar sa bage spaima in credinciosii slabi de inger care cauta pe net dovezi care sa le intareasca convingerea cum ca ce cred/stiu/auzit ei despre iad este corect.

Quicksilver

PWahahahahahahaha!!! Va rog sa-mi scuzati reactia, dar ... centrul Pamantului? Iadul? Nu pot decat sa ma prapadesc razand de prostia omeneasca ... Eu unul sustin mai de-graba teoria lui N. Haramein.
You are here on Earth at this time because you chose to be ... So stop whining about it!