Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Cel mai bun film cu/despre extraterestri

Creat de OzN_HunteR, 10 Noiembrie 2007, 21:13:23

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.


Jean-Luc Picard

Un film interesant este They Live, personajul principal gaseste niste ochelari cu ajutorul carora poate vedea extraterestrii deghizati in oameni.

alinutzu

super film
The Chronicles of Riddick:
1. Pitch Black (2000)
http://www.imdb.com/title/tt0134847/
2. The Chronicles of Riddick (2004)
http://www.imdb.com/title/tt0296572/

"5 years after Pitch Black, the wanted criminal Riddick arrives on a planet called Helion Prime, and finds himself up against an invading empire called the Necromongers, an army that plans to convert or kill all humans in the universe"
can't stop the signal ...

sevastase

Citat din: Jean-Luc Picard din  11 Iunie 2008, 10:35:22
Un film interesant este They Live, personajul principal gaseste niste ochelari cu ajutorul carora poate vedea extraterestrii deghizati in oameni.

they live este o redare exacta a ceea ce traim ..

OzN_HunteR

de unde pot sa iau si eu filmul they live ? :oops:
A nation which has forgotten the quality of courage which in the past has been brought to public life is not as likely to insist upon or regard that quality in its chosen leaders today - and in fact we have forgotten.

John.F.Kennedy

liteady73


OzN_HunteR

A nation which has forgotten the quality of courage which in the past has been brought to public life is not as likely to insist upon or regard that quality in its chosen leaders today - and in fact we have forgotten.

John.F.Kennedy

Rayden

un film destul de ..interesant.. they live..

rayden

lylyt_ice

 L-am vazut de mai meulte ori de cand a aparut...filmul da de gandit, intradevar trebuie vazut!
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

StarDust

Tocmai l-am revazut :D. Filmul e intr-adevar bun. Referitor la subiectul topicului, cel mai mult mi-a placut seria "Alien"
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16