Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

OZN pe radar

Creat de Necunoscutul, 20 Aprilie 2006, 13:45:47

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Mihai_Tm

Sunt constienti ca sunt vazuti doar pt ca in majoritatea cazurilor vor sa fie vazuti,sa-i vada lumea,sa nu se mai ascunda,pentru ca mentalitatea umana sa se poata obisnui cu ei,cu aparitiile si tot tacamu pt ca in maxim 10 ani se va produce contactul oficial.Cel putin asa ma gandesc eu.Ar cam trebui sa se intample lucrul acesta,pentru a scoate valul de intuneric de pe creierul oamenilor:ca nu exista extraterestrii,ca nu sunt alte surse de energie,ca nu existe ozn,ca...etc.

sxn_b

Nu stiu cat vor sa fie vazuti, Mihai_Tm. Pentru ca daca ar vrea sa fie vazuti banuiesc ca ar ateriza in mijlocul orasului. Poate ca acum doar ne cerceteaza apoi se vor arata.  :wink:

Mihai_Tm

Asa ma gandesc si eu,stau pe ganduri dak merita sa se arate sau nu,desi sunt cam multe aparitii,eu totusi cred o sa se arate candva.(candva.....)

Necunoscutul

O sa se arate atunci cand o safim pregatiti, atunci cand nu vom mai folosi toate noile tehnologii in scopuri militare, atunci cand nu ne vom mai bate intre noi si atunci cand nu vom mai polua atata.........adica eu cred ca va mai dura, dar nu mult, unii dintre noi s-ar putea sa mai prinda acest eveniment...

8-)

xennon_2000

sxn.........poate si u crezi in mai multe rase de alieni!dupa cum ziceai u mai sus poate unii se feresc unii se lasa vazuti!Poate unii au scopuri pasnice, altii au altele.....