Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

"Uriasii au tunel secret in Bucegi", Acces Direct - Antena 1, 11 mai 2009

Creat de spooky, 12 Mai 2009, 12:13:49

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Serban M

Chip, nu vreau sa fiu nesimtit; ti`am cerut parerea personala pentru ca nu am vazut decat posturi interogative ori linkuri de la tine.

si iata ca imi raspunzi cu niste articole care nu dovedesc nimic.


CHIP

Citat din: Sirius13 din  29 Mai 2009, 22:15:38
Chip, nu vreau sa fiu nesimtit; ti`am cerut parerea personala pentru ca nu am vazut decat posturi interogative ori linkuri de la tine.

si iata ca imi raspunzi cu niste articole care nu dovedesc nimic.

In ce lume traiesti?Cum crezi ca o sa-ti poata  cineva demonstra ceva concret pe subiectul asta.Poti sa mergi pe teren si scotoceste toata zona sau discuta cu cei care au facut-o deja.si cine stie......In rest sa auzim numai de bine.Si oricum opiniile personale nu conteaza prea mult.De aceea le evit.

Serban M

Citat din: CHIP din  29 Mai 2009, 22:22:46
In ce lume traiesti?Cum crezi ca o sa-ti poata  cineva demonstra ceva concret pe subiectul asta.Poti sa mergi pe teren si scotoceste toata zona sau discuta cu cei care au facut-o deja.si cine stie......In rest sa auzim numai de bine.Si oricum opiniile personale nu conteaza prea mult.De aceea le evit.

In ce lume traiesc eu? presupun ca in aceeasi in care traiesti si tu.

Daca esti asa convins ca e ceva acolo si ai scotocit toata zona de ce nu ne arati si noua niste poze ,dovezi.. ceva?

pai monseur, dupa cum zice cineva pe aici... daca nu ai o opinie personala atunci nu imi mai raspunde cu articole scrise de numerosi Uriasi la buzunar.

CHIP

Citat din: Sirius13 din  29 Mai 2009, 22:36:46
In ce lume traiesc eu? presupun ca in aceeasi in care traiesti si tu.

Daca esti asa convins ca e ceva acolo si ai scotocit toata zona de ce nu ne arati si noua niste poze ,dovezi.. ceva?

pai monseur, dupa cum zice cineva pe aici... daca nu ai o opinie personala atunci nu imi mai raspunde cu articole scrise de numerosi Uriasi la buzunar.
Opiniile personale nu tin loc de raspunsuri pertinente.Este o parere .Asa de discutat povesti  e foarte simplu.Iar articolele sunt postate pentru toti colegii.Ceea ce doresti tu  sa afli e foarte greu.Sau foloseste ,,vederea la distanta '' si vezi daca  e ceva acolo sau sunt simple povesti.

Rayden

hmmm..bag sama ca se cere o expeditie in zona..sa "pieptanam" zona..poate aflam ceva..
ne bagam la proba de inele? aa..pardon, la "sa ajungem acolo unde picior de om de rand nu a ajuns vreodata?  :-D

cheers,
rayden

Outlaw

Eu ma bag. Ar fi mai mult decat interesanta o "expeditie in zona. Daca-i vorba de ceva serios si cineva organizeaza o iesire acolo, contati si pe mine.

Urban

Citat din: adipop din  14 Martie 2008, 23:27:22
Ok.
Maine ma duc la Mosu la Pitesti, sa vad ce putem sa facem ca sa punem pe acest forum, informatiile de care spuneam mai sus.
adi

A trecut un an...La Multi Ani !..Omule ! :fullmoon:

Yagg

Citat din: Rayden din  30 Mai 2009, 18:51:15
hmmm..bag sama ca se cere o expeditie in zona..sa "pieptanam" zona..poate aflam ceva..
ne bagam la proba de inele? aa..pardon, la "sa ajungem acolo unde picior de om de rand nu a ajuns vreodata?  :-D

cheers,
rayden

Depinde de perioada în care programaþi expediþia. Dacã e o perioadã favorabilã ºi pentru mine, ridic ºi eu mâna. Mi-ar prinde bine o excursie la munte ºi am un spirit de distrugãtor de mituri care stã sã izbucneascã...

Rayden

spooky, ryn, urban, chip, sirius13... what say you ? da ori ba?
hai sa planificam o iesire la munte..

ce ziceti ? merem ori ..merem ? din doua una!!

preferabil ar fi o combinatie vineri-sambata-duminica..dar..putem propune un topic..ca doar vine vara si muntele e numa' bun de primit vizitatori si mai ales de..povestit mituri..

bafta,
rayden.

ryn

Cine ma stie cred ca este constient ca mi-ar place o iesire sa mai amushin pe ici pe colo... cine nu ma stie cred ca isi poate inchipui ca abea astept. In plus nu strica , mai oameni buni, sa ne mai cristalizam si noi un pic :)

Serban M

Citat din: Rayden din  31 Mai 2009, 23:09:18
spooky, ryn, urban, chip, sirius13... what say you ? da ori ba?
hai sa planificam o iesire la munte..

ce ziceti ? merem ori ..merem ? din doua una!!

preferabil ar fi o combinatie vineri-sambata-duminica..dar..putem propune un topic..ca doar vine vara si muntele e numa' bun de primit vizitatori si mai ales de..povestit mituri..

bafta,
rayden.

''what do you say?'' ai vrut sa zici ?   :lol:


Eu zic ca se va lasa doar cu mici si bere, atat.Si eu sunt la regim  :-D

De gasit scheleti si uriasi mai putin. Deci va las pe voi sa descoperiti ''secretul din bucegi''  :-)  

Rayden

Citat din: Sirius13 din  01 Iunie 2009, 23:20:31
''what do you say?'' ai vrut sa zici ?   :lol:

P.S.: merge si expresia asta..  :wink:

Deci, eu zic ca Bucegii ne asteapta sa ii descoperim..tunelele...si altele   :ufo: :aliendance:

Hai sa purcedem la planificare..

noroace,
Rayden

Seraphim

Citat din: Sirius13 din  01 Iunie 2009, 23:20:31
''what do you say?'' ai vrut sa zici ?   :lol:


Eu zic ca se va lasa doar cu mici si bere, atat.Si eu sunt la regim  :-D

De gasit scheleti si uriasi mai putin. Deci va las pe voi sa descoperiti ''secretul din bucegi''  :-)  
Ha ha asa se intampla cand mergem la pescuit se lasa cu gratare si bere si uita toti de pesti :-D

Shadowman

Va sugerez sa organizati o excursie pe Ceahlau sau la Suceava.
De ce... ?
Profesorul ieºean Constantin Bursuc,autorul volumului ,,Construiþi-vã cu mijloace proprii un OZN", afirmã cã a pãtruns într-o vastã reþea de galerii subterane artificiale,aflate la 4-5 km adincime sub pamint !

http://www.yogaesoteric.net/content.aspx?item=5027&lang=RO
INCREDIBIL ! SENZATIONAL ! FANTASTIC!
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY