Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Teoria Conspiratie - OZN in Romania - Luni 11 septembrie 2006, 20:15, TVR1

Creat de spooky, 09 Septembrie 2006, 14:41:44

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.


AdiM

Eu ma bucur sa vad ca Franta anunta ca face publica arhiva sa de documente despre vreo 6000 de rapoarte OZN acumulate in ultimele decenii. Cu asta, Teoria Conspiratiei pare sa fie deja invinsa de autoritatile franceze, si daca tot am intrat in UE, poate se vor inspira de la francezi si alte tari, chiar si Romania. E clar ca RUFON si mass-media (inclusiv realizatorii de emisiuni, cum este Cristian) vor avea enorm de lucru cu aceste noi dezvaluiri. Mult succes!

Mihai_Tm

Ce zici tu sa-i lasam pe americani sa faca asta primii si dupa sa intervenim si noi,au cel putin de 3 ori mai multe documente si explicatii de dat...

Shadowman

Citat din: AdiM din  05 Ianuarie 2007, 15:42:16
Eu ma bucur sa vad ca Franta anunta ca face publica arhiva sa de documente despre vreo 6000 de rapoarte OZN acumulate in ultimele decenii. Cu asta, Teoria Conspiratiei pare sa fie deja invinsa de autoritatile franceze, si daca tot am intrat in UE, poate se vor inspira de la francezi si alte tari, chiar si Romania. E clar ca RUFON si mass-media (inclusiv realizatorii de emisiuni, cum este Cristian) vor avea enorm de lucru cu aceste noi dezvaluiri. Mult succes!

   O sa fie precum "dosariada" de la noi: unele arse si aruncate ca la Berevoiesti,
altele ciordite,unele incomplete...Cu stersaturi ori adaugiri...Sau  cu interdictie
de a se da publicitatii...Daca in cazul lui Omar Hayssam informatiile nu vor fi date
publicitatii 50 de ani,gindeste-te cite sute de ani vor fi clasate informatiile despre ET,UFO...
Si sa nu uitam birocratia care iti poate scoate peri albi... :-(
Vise placute,AdiM...!  :-D
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

Shadowman

" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY