Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Intalnire RUFOn - Bucuresti - 28 ianuarie 2007

Creat de spooky, 29 Ianuarie 2007, 00:17:43

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

spooky

Prima intalnire RUFOn a avut loc ieri (duminica 28 ianuarie 2007).

http://www.rufon.org/forum/index.php?action=gallery;sa=view;id=15
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

jackie28t

#1
WOW.....ce surpriza mare mi-ati facut.
Felicitari celor care au reusit sa vina la intalnire.Multumesc de expunerea imaginii Spooky.
Este intr-adevar o memorie frumoasa,in special pentru voi.

jackie28t

Stau si ma intreb care a fost misteriosul care a luat imaginea adica Mr/Miss X fotograful :-D LOL
Hmm....tot aflu eu pana la urma.Si sa nu-mi spuneti ca a fost chelnerita :evil:

udar

Frumosi mai sunteti  :-D

Vad un caiet si un pix pe masa, ati discutat multe se vede  :lol:
Magic is any sufficiently advanced technology. (Arthur C. Clarke)
  

spooky

Misteriosul care a facut poza e un chelner. :) Gata, nu mai e mister.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

Dreamy


ryn

Am avut o pana de curent si cred ca am pierdut-o
o sa o postam mai tarziu. Mii de scuze!

Dreamy

Ryn, nu-i nevoie de scuze...abia astept poza...si sincer imi pare rau ca nu am fost printre voi!!!

jackie28t

Nu inteleg ce se intampla aici.Mie mia placut foarte mult fotografia si m-am bucurat sa va vad pe toti cei care au participat la intalnire.Am si specificat mai sus.Am facut o gluma cu fotograful misterios dar a fost doar o gluma mica pentru a mentine subiectul in miscare...sper ca nu am suparat pe nimeni.Daca am ofensat pe cineva cu intrebarea mea despre fotograf atunci a-mi cer mii de scuze. :| Ciudat acum cand am intrat pe forum imaginea nu mai exista.Nu mai tin minte daca am salvat-o sau nu.O fi un motiv anume de nu mai e ,ma rog poate o sa apara.Sper.... si numai bine..... :fullmoon:

calinahanna

@jackie

Probabil ca o sa apara. Poate chiar au fost probleme...

udar

LOL numa sa nu dati in teoria conspiratiei :))

o sa o reuploadeze sigur spooky poza nu mai disperati :)

imi pare rau ca nu am salvat-o pe comp. am avut intentia dar ceva din mine mi-a zis ca mai bine nu o salvez  :lol:
Magic is any sufficiently advanced technology. (Arthur C. Clarke)
  

jackie28t

Citat din: udar din  29 Ianuarie 2007, 18:47:36
o sa o reuploadeze sigur spooky poza nu mai disperati :)

Nimeni nu dispera.Chiar era nevoie sa implici cuvantul ''disperati''?
Nu poti vorbi normal civilizat fara sa folosesti cuvinte insultatoare si jicnitoare?
Fiecare spune ce vrea si dispera cand vrea.Datoria ta este sa fii politicos mai disperatule. :-D
Cred ca sa inteles.Multumesc de intelegere.

jackie28t

Poza era bine cum era si nici faza cu pana de curent nu tine.Cred ca este vorba de permisiunea de a arata chipul persoanei cu permisiune.Parerea mea fara sa disper. :wink:

calinahanna

@Udar...

Data viitoare sa iti asculti instinctul... :wink:

focusXX