Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Esoteric Agenda (2008)

Creat de Serban M, 17 Noiembrie 2008, 22:18:57

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Serban M

http://video.google.com/videoplay?docid=6898983724739063805 - subtitrat in lb. Romana

Pentru cei care au vazut deja Zeitgeist (I si II), Esoteric Agenda este mult mai socant;un documentar revolutionar de exceptie bazat pe acelasi principiu de trezire generala a maselor.Prezentarea realitatii crude si zguduitoare;anexand mai multe informatii vitale pentru o potenta alegere a omenirii,noua ordine mondiala si 2012.

Codex Alimentarius sau regimul diabolic de depopulare care va fi instaurat anul viitor este unul din subiectele prezentate.

Va las pe voi sa decideti ! cai sunt multe,iubirea e una.

Vizionare placuta.

Cautatorul

Mda... n-am vazut inca tot filmul, ci doar asa pe bucati.
Dar cand am vazut vorbindu-se de chakra mi-am adus aminte de Bivolaru si trupa MISA...  :-D
care spuneau ca pipi si kk sunt bune...  :?

Deja mi-a scazut complet interesul... dar o sa-mi sacrific 2 ore si o sa vad despre ce-i vorba...

Vad ca e inflatie de filme cu teorii ale conspiratiei...

Serban M

#2
Citat din: Cautatorul din  18 Noiembrie 2008, 04:28:53
Mda... n-am vazut inca tot filmul, ci doar asa pe bucati.
Dar cand am vazut vorbindu-se de chakra mi-am adus aminte de Bivolaru si trupa MISA...  :-D
care spuneau ca pipi si kk sunt bune...  :?

Deja mi-a scazut complet interesul... dar o sa-mi sacrific 2 ore si o sa vad despre ce-i vorba...

Vad ca e inflatie de filme cu teorii ale conspiratiei...

Ce usor dam cu piciorul clasificand fara a cunoaste dinainte anumite lucruri;probabil subiectul respectiv ''chakre'' te-a indignat foarte tare si nici nu te-ai mai uitat la film (totusi putin s-a discutat despre asta in el).

De centrii energetici ai corpului uman ai auzit?firesc ai sa zici bullshit..insa asa cum corpul fizic este dependent de organe ,corpul energetic este impartit in 7 centrii ''organe'' asemeni pamantului,coexistam pe mai multe planuri ca vietuitoare;cauta EFT (emotional freedom tehnique) si ai sa vezi cum exercitii pe care tu le consideri gen MISA/BIVOLARU/YOGA dau randament mai mult decat medicamentele.

Iar despre filme cu teorii ale conspiratiei,discutam un film de teapa Zeitgeist;

tu ce ai vrea sa vezi aici ,SF / Comedie ?

astept pareri serioase..