Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Chro_nos_project cu clopot rotitor si vibratii violet

Creat de fiulploii, 26 Iunie 2014, 04:44:20

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Xanadron

Citat din: Rayden din  23 Februarie 2016, 10:43:19
apai, eu as fi interesat, daca nu e cu banat  :-D  :mrgreen:
Nu-i cu banat, amice Rayden (inclusiv in sensul c-as putea fi... banat :lol:), dar am ajuns la concluzia - tranzitorie poate, asa ca daca ma sucesc va anunt - ca expunerea de teorii ramificat-tentaculare pe net e nu doar 99%, ci 100% inutila. Ba-i si 100% paguboasa pentru emitenti, care-si pierd timpul aiurea-n metrou cu gasirea/conectarea datelor relevante, amagiti de iluzia c-ar putea schimba macar cu o secunda de grad directia evolutiei noastre. Una bine stabilita De-Mai-Sus si executata implacabil pe toate treptele lantzului de comanda ET / IT / ID / AI >>> NWO.

Ca sa nu mai repet subscrierea la zisele fiuluiploii apropo de perspectiva excluderii sociale ireversibile a celor intrati prea adinc (si moca, evident :-D) in turbionul analizelor "conspirationiste" solid documentate, de care profita cel mult okiu' si timpanu' stiti voi cui...

N-are deci vreun rost sa mai contrez aburelile oficial propagate si [aproape] unanim acceptate de genul:
- alunizarilor cu spoi-tingirele Apollo, :rocket: (clar folosite pentru drenarea de fonduri negre pentru proiecte asemenea)
- ...in scopuri pur propagandistice si fara vreun enteres lucrativ gen He-3, chiar daca am exclude ipoteza unei Selene nu tocmai pustii, ba chiar esentziala ca releu de comanda al Veghetorilor, ca centrul pare sa fie in alta parte
- evaporarii nazistilor de la virful Establishmentului Global post-WW-II
- ...si implicit non-continuarea cercetarilor naziste de catre "inocentii" nemtzi ai prezentului, care n-ar avea saracii decit doua jet-fightere operative, :lol: da' livreaza bomboane-A Frantei, submarine Isra_hell-ului sau Leoparduri sauditilor. Plus, mai mult ca sigur, VRIL-uri si Haunebu... actualizate :ufo: Bundeswehr-ului.
- inexistentzei Solar Warden ori a bazelor cosmice secrete ruso-americane
- pseudo-realitatii megashow-ului postbelic botezat rezbel rece (la fel cu reeditarea siriano-ucraineana de-acum)
- pericolului invadarii Europei cu pick-up-uri Toyota... cind cu totul alta-i invazia Kalergi-ana demult planificata
- "binefacerilor" transumanismului cipuitor
- etc. etc.

Prefer deci (deocamdata cel putin) lucrul cu Sinele - care cere timp, nu gluma, ba nici nu se termina vreodata. Clar insa ca, de-oi afla data precisa cind ne cade ceru' sau Nibiru-n freza, :planet: o sa va anunt.
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/