Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Bun venit pe forumul RUFOn (Romanian UFOnetwork)

Creat de spooky, 21 Octombrie 2000, 03:01:00

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 12 Vizitatori vizualizează acest subiect.

GabyS

Urmaresc de mult timp acest site si forum, dar abia azi am reusit sa fac contul...
Vreau sa felicit pe toti care participa aici si doresc mult succes in continuare.
Sunt multi ani de cand sunt interesat de aceste subiecte/fenomene, eram mic pe atunci si citeam carti despre OZN-uri, Triughiul Bermudelor, dar erau putine pe atunci, dar ma bucur ca acum suntem putin mai "liberi" sa vorbim si sa studiem mai mult pe tema asta...
Am si o emisiune TV inceputa de curand "Dincolo de limite" legata de aceste fenomene si care poate fi vazuta si pe blogul emisiunii: http://www.dincolo-de-limite.blogspot.com/
sper sa va placa si precizez ca sau depus multe eforturi pt realizarea ei...
Emisiunea este in fiecare saptamana si sper sa o tin cat mai mult in "picioare"...
Bafta multa tuturor!  :-)

jedimisu

Buna ziua la toti!
E primul meu post aici si de aceea vreu sa va salut!
Sper sa fie productiv contul meu pe acest forum in sensul ideilor pe care le pot extrage din conversatii.
Desi caut OZN-uri de ceva timp (de vazut, n-am vazut decat trei cu ochii mei), de curand am dat de acest forum la un search pe tatuca google.
Spor la toate si may ET be with you !   :martiansmile:

angellla29

Welcome  home Jedi pe forumul nostru!Si eu sunt un fan al Universului Star Wars ca si tine cred....Sper ca pe acest forum vei gasi tot ce te intereseaza.

lukr2003


mulder

Adevarul este dincolo de noi!

Guest


adrian75

forumul este foarte reusit iar cantitatea de informatii care circula aici este foarte mare...asta este un lucru bun! dintrun amalgam de idei ies la lumina marii pasi ai cunoasterii.....asa ca....eu unul voi fi un vizitator permanent al acestui forum!

ryn

Citat din: adrian75 din  22 Martie 2010, 23:35:28
forumul este foarte reusit iar cantitatea de informatii care circula aici este foarte mare...asta este un lucru bun! dintrun amalgam de idei ies la lumina marii pasi ai cunoasterii.....asa ca....eu unul voi fi un vizitator permanent al acestui forum!
Multumim pentru apreciere, si te asteptam nu doar ca vizitator. Insa garda sus, asigura-ti protectia ca avem vizitatori care faulteaza :)

Luda


Sedentar Astral

Bine v-am gãsit,Stimați Colegi.
Sper sa ne întelegem bine,și sã ne împartãșim experiențele trãite.
  Mã bucur cã existați,și cã nu sunt singurul care gândește așa.
O zi bunã tuturor!
                       Sedentar Astral
Acolo unde ziua cu noaptea se-mbinã,
Mã gãsiți pe mine...
Sunt Sedentar Astral,
ȘI ÎMI CONVINE !

jean

Bine ai venit! si sper sa fii ,,Sedentar" pe aici, nu sa fii un meteor ca multi altii care au brazdat cerul acestui forum.  :lol:
Adevarul este dincolo de noi

calator astral

"sedentar astral"...foarte interesant... :wink:
pai sa vedem ce idei novatoare butonezi, sper sa nu fii un nou anti-calator-astral-primar...
ma prezint, în cazul în care nu stii cine sînt si care e pozitia mea pe RUFON :




Xanadron

Bun venit si din parte-mi, Sedentar Astral ! ;)
Un pic de umor nu strica pe ici-colea (si implicit nici in zona asta forumistica uneori un pic tensionata) si-i clar ca prezentza ta, draga calator astral, n-a trecut neobservata...

Atit deocamdata, pina la alte concluzii fiind o chestiune de onoare primirea cu buna-credintza a oricarui nou luptator pe cimpiile Rufoniadei, care poate ne-or ajuta in gasirea caii spre unele adevaruri macar...  :martiansmile:
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

angellla29

Bine ai venit printre noi! Sper sa iti placa aici!

Sedentar Astral

Citat din: calator astral din  04 Octombrie 2010, 12:47:02
"sedentar astral"...foarte interesant... :wink:
pai sa vedem ce idei novatoare butonezi, sper sa nu fii un nou anti-calator-astral-primar...
ma prezint, în cazul în care nu stii cine sînt si care e pozitia mea pe RUFON :

Vã multumesc cã ați fost atât de drãguț sã îmi prezentați poziția dumneavoastrã pe acest forum,dar,dupã ce am vizionat filmul,tot am rãmas cu o nelamurire:dumneavostrã sunteți ACTOR ,GORNIST sau IDIOT? Pentru cã toate 3 ipostazele erau vehiculate în filmul dvs. de prezentare...

Mulþumesc anticipat pentru un posibil rãspuns.
Acolo unde ziua cu noaptea se-mbinã,
Mã gãsiți pe mine...
Sunt Sedentar Astral,
ȘI ÎMI CONVINE !