Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Comentarii libere

Creat de apokryphos, 19 Februarie 2006, 17:03:07

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

jackie28t

Merci Shadowman :wink:
Ce repede trece vremea.....parca ieri aveam 5 posturi  :-D LOL

darkness

DRAGA MOS CRACIUN..

tu esti darnic si esti bun,dar eu nu am fost atat de bun...sorry...promit ca la anul voi fi

pt acest craciun imi doresc sa am parte de caldura,zapada si iubire ..si idei pt forum...
stiu ca e cam greu si imi vei spune ca nu mai sunt copil,dar iti voi zice ca FIECARE ARE INCA IN NOI,UN COPIL..as vrea sa vad si eu o stea cazatoare,sa imi treaca raceala si sa nu mai am parte de caderi in gol! :-D



hmmm...sincer nu i-am scris niciodata mosului,nu stiu ce m-a apucat acum...
dar ideea principala e ca fiecare isi doreste cate ceva,indiferent daca mosul e tata,mama,sotia,iubita,sau chiar tu insuti!
daruieste-ti si daruieste lumina si iubire tuturor,fara discriminari si se va intoarce inzecit...vorba unei colege, nu ai ce pierde,doar castigi!
voi ce va doriti de mos craciun?mai sunt 11 zile,i-ati scris? daca nu,acum aveti ocazia...

pri3st3ss

eu i-am scris,am pus scrisoarea la posta..nush unde o sa ajunga
   

eu nu imi doresc decat sanatate,ca se cam duce..
Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.

darkness

cum nu stii?la mos craciun :-P
ai grija cu sanatatea e mai importanta ca orice altceva!

jackie28t

#64
Inca zece zile pana la craciun.V-ati facut cumparaturile pentru cadourile celor dragi?
Eu a-mi doresc un PC nou nout,sper ca MOSU sa ma auda.LOL :-)


sxn_b

Sper sa te auda, Jackie! Daca nu, macar cateva imbunatatiri la cel vechi.  :-) Cam acelasi lucru imi doresc si eu.

darkness

sa va aduca amandurora tot ce doriti si inca pe atat!
ce vreti de la mos craciun?

sxn_b

Multumesc ,darkness!
Mosu' sa va aduca tuturor tot ce va doriti!  :-)
I-ati scris mosului?

focusXX

Scrisoare pentru Mos Craciun

Draga Mos Craciun,
Am fost un ufologist foarte cuminte drept urmare as vrea ca in acest an sa-mi aduci si mie un OZN!dar sa nu fie observat de nimeni pana acum si astfel sa fiu eu primul care-l vad!!!
                                         Multumesc mult!!

calinahanna

 :?

Eu imi doresc sa imi aduca Mosul un telefon.
Adica un telefon de la o persoana care nu mai vrea sa vb cu mine, nu chiar pe buna dreptate, as spune, si as vrea ca aceasta persoana sa imi spuna ca e totul ok, asa cum este. Nu vreau sa se schimbe altceva...
(E chiar asa de complicat sa ceri si sa ti se ofere un asemenea telefon ?!?!?)


darkness

da,e tare complicat..trebuie sa renunte la orgoliu,iti dai seama ce ii ceri? :-D
mai ales daca e un tip la mijloc,sau vreuna incapatanata ...e greu sa ceri unui om sa renunte la mandria lui injusta.e posibil sa creada ca tui vei spune ca e las,in cazul in care te suna si si-a calcat onoarea..
daca acel om se crede si crestin si nu cunoaste iertarea,sau nu vrea sa o ofere....eeeh...treaba lui...
dra dc tii neaparat sa iti dea telefon?poate e menit sa intrerupeti legatura...sau poate tu nu i-ai explicat bine cauzele actiunii tale care a dus la intreruperea convorbirii...
oof,cine stie ce e in mintea unui om?!

aaah,mai am o varianta :roll:  :poate ti-a pierdut nr de telefon

calinahanna

@ darkness

Auzi, tu ai azi ceva cu mine? Devin paranoica...
Cu siguranta nu mai are numarul meu de telefon  8-) in agenda. Il stie in scimb, pe diafara.

Dar..la ce folos daca orgoliul "l-a urcat si l-a coborat si nu renunta la el (orgoliu) sub nici o forma"?
Whatever.
Poate ca trebuia sa fie intrerupta aceasta legatura, intr-adevar. Mai ales ca eu am cerut asta :cry:. Dealtfel, cea mai buna optiune la momentul respectiv. Ca doar orgoliul e cel mai tare... :-(

Ma rog, un telefon poate sa-mi aduca moshu' si sa-mi spuna ca asta e situatia, dar ca nu mai sunt resentimente. Simplu, dar  imposibil pana la urma...nu?

pri3st3ss

fruntea sus,calinahanna,poate ca mosul te va auzi si persoana te va suna...
sau poate o suni tu de craciun sa ii urezi cele bune si bati un apropo la ceea ce s-a intamplat?
sau ii dai un sms si s-ar putea ca persoana sa se simta si sa iti raspunda la urari,dar eu te sfatuiesc sa suni,sms-ul e prea "rece" si s-ar putea sa spuna ca nu a avut credit...
crede,calinahanna,miracolele exista!
Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.

calinahanna


pri3st3ss

succes!
in rest ce iti doresti de mos craciun?
jackie si sxn_b,sper sa va aduca ceea ce va doriti!
Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.