Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Comentarii libere

Creat de apokryphos, 19 Februarie 2006, 17:03:07

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 4 Vizitatori vizualizează acest subiect.

jackie28t

#45
Citat din: udar din  01 Decembrie 2006, 12:24:23
La multi ani tuturor romanilor de pe tot globul, la multi ani Romania!



Citat din: pri3st3ss din  01 Decembrie 2006, 16:42:17
LA MULTI ANI, ROMANIA !!!!
la multi ani romani din toata lumea!

Multumesc Udar si pri3st3ss.Dragut din partea voastra.Sincer sa va spun m-am atasat foarte mult de acest forum si mi-am facut multi prieteni....recunosc,chiar si catziva dusmani pe undeva dar a-i salut si pe ei :-D LOL
Sa stiti ca sunt foarte multi romani in acest forum,membrii chiar activi care discuta din strainatate.As spune ca 10% dintre noi traiesc in strainatate dar dorul de a discuta si in limba romana i-au atras si atasat si mai mult de acest forum as spune dupa parerea mea.
Defapt ce vreau sa va spun este ca aici,acest forum,adica pe forumul RUFON este singurul loc unde vorbesc romaneste.
Deci sa ma scuzati daca uneori ma exprim mai greoi in limba romana sau daca sunt mai inpatient.

jackie28t

#46
La multi ani Romania!La multi ani tuturor romanilor din toata lumea! :-)



udar

Citat din: jackie28t din  01 Decembrie 2006, 23:52:30
Defapt ce vreau sa va spun este ca aici,acest forum,adica pe forumul RUFON este singurul loc unde vorbesc romaneste.
Deci sa ma scuzati daca uneori ma exprim mai greoi in limba romana sau daca sunt mai inpatient.

Remarcabil este ca DORESTI sa vorbesti romaneste! Bravo si sa traiesti!
Magic is any sufficiently advanced technology. (Arthur C. Clarke)
  

Dreamy

Nu stiu daca mai am timp in seara asta sa va colind, asa ca profit de timpul care-l am acum si va doresc ca Mosu' Nicolae sa va umple "ghetutele" cu multe dulciuri, sperante, vise si bucurii!!

In caz ca nu ati primit nimic ...uitati-va bine la imagine sa vedeti cine-i vinovat  :lol:

jackie28t

Citat din: dreamy din  05 Decembrie 2006, 17:01:18
Nu stiu daca mai am timp in seara asta sa va colind, asa ca profit de timpul care-l am acum si va doresc ca Mosu' Nicolae sa va umple "ghetutele" cu multe dulciuri, sperante, vise si bucurii!!

Multumim mult dreamy.Dragut din partea ta! :lol:

pri3st3ss

yeeee,Mos Nicolaieee!!! :lol:
eu am fost cuminte si deja mi-a adus prima runda de cadouri :lol:


cadouri din partea mea!
sa fiti sanatosi si fericiti si iubiti de prieteni si dusmani! 8-)

fiti protejati!


P.S. : sa va faceti ghetutele!!! :lol:
Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.

Dreamy

Hei ..apuc sa va spun SARBATORILE AU INCEPT....LA MULTI ANI!!!

Daca ati fost cuminti deja aveti daruri in ghetute...daca NU..nu disperati...si la voi va veni Mosu'...

Vreau sa va doresc tot binele din lume si sa fiti uniti in ale cunoasterii si descoperirii adevarului mult cautat...mai am un mesaj "subliminal" pentru o persoana deja mult prea draga ....TOT BINELE DIN LUME SA-TI LUMINEZE VIATA!!!

Dimineata e departe...cerul e senin...visele sunt intre fantastic si realitate...totul e sa CREDETIIIII!!!

Shadowman

Multumim, Dreamy !
Multumim ,Pri3st3ss !

PS : Am pregatit niste "ghetute" inalte si foarte largi...! :lol:
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

jackie28t

Citat din: Shadowman din  05 Decembrie 2006, 21:54:45
Multumim, Dreamy !
Multumim ,Pri3st3ss !

PS : Am pregatit niste "ghetute" inalte si foarte largi...! :lol:

Si eu la fel. :-D

jackie28t

Hei Shadowman...ne spui si noua ce-ai descoperit astazi dimineatza in "ghetutele" tale inalte si foarte largi? :-D

ryn

Multa sanatate tuturor membrilor! Mie Mosul mi-a adus in ghetutze (cred ca s-a apropiat de ele cu un robot ceva...) o mandarina radioactiva dulce si zemoasa! Voi ce ati primit?

Shadowman

Citat din: jackie28t din  06 Decembrie 2006, 15:47:36
Hei Shadowman...ne spui si noua ce-ai descoperit astazi dimineatza in "ghetutele" tale inalte si foarte largi? :-D

Printre altele,ceva rotund,lung,casabil din care se poate alcatui  un "cocteil" ! :lol:
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

jackie28t

Eu am primt o gripa de 3 antibiotece pe zi.  :| Auzi la el ce cadou mai face si Niculai asta. :-D LOL

pri3st3ss

 :lol:
multa sanatate,jackie,sa te faci bine!!

LA MLTI ANI TUTUROR CELOR CARE POARTA NUMELE ACESTUI SFANT! SA FIE FERICITI SI IUBITI!
Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.

Shadowman

FELICITARI JACKIE !!!

Azi,7 decembrie 2006,ai ajuns la postul cu nr.1000 ...! Ai schimbat "prefixul" ! Meriti sarbatorit !
Sanatate,sa-ti implinesti dorintele, spor la munca... si postat !
Un mic cadou si un semn de recunostinta din partea mea...
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY