Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Forum

Creat de spooky, 08 Decembrie 2006, 17:14:32

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Ganditorul

#75
Asta-i gelozie de moderator - a "inventat" un model super-modern de evidentiere (cam ca up-gradarile de la telefon pe care le faci si vezi ca-s asa de "moderne" ca ti-au sters toate datele ), a sters toate like-urile primite, punct si de la capat. :evil:

P.S. "regizorul" a cerut ca pe podium sa fie alte "vedete" ...cu alt mod de gandire... cu alta viziune asupra realitatii ...cu alt nr de like-uri  :fullmoon:

Xanadron

#76
Din pdv-ul meu likes-urile nu-s prea relevante, da' pentru altii pot fi.
Ca simpla provocare logica, ma-ntreb totusi de ce nu s-au evaporat si like-urile DATE. :roll:

In orice caz, orice hiba tehnica de genul asteia (fiindca nu cred sa fie vreo "manevra" a cuiva) nu poate aduce decit deservicii oricarui forum - si mai ales unuia cu specific nu doar UFOlogic, ci si NWO-conspirationist.
Noroc ca audientza RUFOn e-n continuare minora (ba chiar in scadere dupa unele statistici - v. media de 28 postari zilnice, de la vreo 32 nu demult) si vajnicii "paznici matriciali" la post(ari), asa ca nu-mi mai fac griji apropo de eventuale derapari /alterari /devastari majore.
Desi am prudentza sa-mi refac selectia/colectia de postari interesante (nu doar ale mele :lol:) dupa a enshpea crashuiala totala - deloc intimplatoare poate - a citorva computere.

Hohe Achtung insa - forumurile incomode pot "muri" si lent, nu doar subit...  8-)
...Cum anume? Prin transformarea lor insidioasa-n:
1. chat mircoido-facebucist
2. loc de dat cu linku' copy/pastuit urmat cel mult de opinia... profund personala "Voi ce parere aveti?" :-D
3. tarla prozelitista-n 1001 directii, dogmatice au ba
4. zona de trolluiala, voluntara sau nu
5. ...etc etc.

P.S. Sa nu uit: ca tot apare acu' Tayka lider la Likes primite, :lol: ma-ntreb daca stie cineva ce-i cu el (lipsind din zona din august 2013). Parca duc lipsa postarilor lui sfatoase, chiar daca-n nota personala... pina la extrem(ism) citeodata.
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

spooky

Nu am idee ce s-a intamplat cu Like-urile... incerc sa investighez problema...

sper sa nu se fi pierdut.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

Xanadron

Citat din: spooky din  18 Iunie 2014, 10:18:13
Nu am idee ce s-a intamplat cu Like-urile... incerc sa investighez problema...

sper sa nu se fi pierdut.
OK, inca asteptam totusi clarificari. 8-)
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

Arhanghelul

Citat din: spooky din  18 Iunie 2014, 10:18:13
Nu am idee ce s-a intamplat cu Like-urile... incerc sa investighez problema...

sper sa nu se fi pierdut.

Daca sunt pierdute ... atunci sa se reseteze contorul ... si-o luam de la zero ...
Prin credinta a fost mutat Enoh de pe pamânt, ca sa nu vada moartea. Si n-a mai fost gasit, pentru ca Dumnezeu îl mutase. Caci înainte de mutarea lui, primise marturia ca este placut lui Dumnezeu.   Evrei 11:05

alx

Am infiintat o noua sectiune pe forum: "Subiecte...Ireale!"
    In aceasta sectiune vor ajunge toate topicurile/mesajele care au legatura ce realitati paralele,diferite de aceasta!
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

StarDust

Cred ca ar merge "Ireale/Science Fiction"
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16

alx

Citat din: StarDust din  29 Iunie 2014, 11:29:13
Cred ca ar merge "Ireale/Science Fiction"
done
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."