Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Bun venit pe forumul RUFOn (Romanian UFOnetwork)

Creat de spooky, 21 Octombrie 2000, 03:01:00

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 11 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Protector

Bine ai venit printre noi Paleoastronaut!
Sper sa discuti cu noi toti ca la un prieten

paleoastronaut

#76
Dragi prieteni,dragi forumisti!Sunteti niste oameni deschisi la minte,deschisi la nou,la teorii revolutionare...Dar inca prea putini.. :-( DE ACEEA VA RESPECT,SI ADMIR EFORTURILE VOASTRE DE A POSTA ARTICOLE PE ACEST FORUM!FIE DUPA CUM VA DORITI VOI PRIETENI!                               PROMIT :-D AMIN!

jackie28t

Bine ai venit printre noi Paleoastronaut! :-D

pri3st3ss

bun venit membrilor noi si bine v-am regasit pe toti!
mi-era dor de ceva activitate,ca prea mi-am calit ochii pe frumusetile romaniei si nu m-a stresat nimeni cu insistente aiurea pe un anumit subiect..oooh,home sweet home :roll:..
si nici macar un cerc in lan nu am prins si eu :-D :cry:
Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.

prosecco

welcome back pri3st3ss :grin: 

nici macar un ozn micutz nu s-a aratat? :grin: :cry:

pri3st3ss

ms,prosecco!
nici,desi am stat cu ochii pe cer mai ceva ca pe volan :-D...doar meteori,sateliti,ulii etc...rate salbatice..am facut poze la greu,poate poate iese ceva,dar....in afara de peisajul uimitor ,nimic..nici un uliu cu lanterna in cioc,niciun licurici.... :cry: :cry: :cry:
Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.

prosecco

probabil "micutii" nostri prieteni au stat ascunsi de tine pentru ca stiau ca esti de pe RUFON si le era frica ca o sa le faci poze mai ceva ca la un manechin care pozeaza pentru coperta revistei Playboy :grin: :grin: :grin:

daca nu sunt prea insistent,cam pe unde ai "umblat" prin tara? nu de alta dar ai zis ca erau peisajele frumoase si m-ai facut curios :grin:

ryn

Bine ai revenit pri3st3ss. Chiar ne era dor de tine.  :-)

paleoastronaut

#83
Bine-ai revenit in templul RUFON.

pri3st3ss

multumesc,chiar mi-era dor de voi! :lol:
mi-ati lipsit
prosecco,am fost prin buzau,brasov,covasna,harghita,transfagarasan,curtea de arges,campulung si vreo 30 min prin buc..apoi acasa...
dar cel mai mult m-a impresionat transfagarasanul,daca aveti ocazia, nu pierdeti excursii.
Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.

Protector

Ce ati zice si de un Chat al Rufon. ??
Au Sefii rufonului timp sa creeze  ?

liteady73

Va salut forumisti si forumiste !...  :-D

Facand o mica greseala, adica schimband adresa de email, am ramas fara cont...
Ramanand, cum am ramas timp de 10 ani de zile RUFON-ist fidel (am toate numerele revistei), mi-am creat un cont nou, similar cu cel anterior, dar cu un avatar pe masura atmosferei conversatiilor din forum... Sa nu cumva sa imi luati in nume de rau alegerea facuta pentru ca asa simt si vreau sa fie caracterul virtual atasat mesajelor - rare si, incerc eu, concentrate- pe care le voi posta in continuare pe forum...

Va multumesc pentru atentia,timpul si rabdarea acordate !...

pri3st3ss

Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.


pri3st3ss

Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.