Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Bun venit pe forumul RUFOn (Romanian UFOnetwork)

Creat de spooky, 21 Octombrie 2000, 03:01:00

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 10 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Hentai

Buna ziua tuturor, din cate imi aduc aminte am mai avut un cont HuangDi parca ( :?) insa nu am apucat sa ma implic in discutii prea mult din cauza unor complicatii ale vietii... Oricum am trecut peste ele si acum voi participa la viitoarele dezbateri. Mult noroc tuturor!

spooky

Bine ai revenit...

HunagDi e tot contul tau?
Activ ultima data:     Astazi la 11:36:28
si sunt pe adresa de ip diferita fata de a ta.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

Hentai

Mersi
da este tot a meu dar poti sa-l stergi ca am sa folosesc Hentai de acum
mersi mult ptr intelegere

Dreamy

Bine ai revenit pe forum Hentai si sper ca viata sa te fereasca de neplaceri de aici inainte!!!

Hentai


pri3st3ss

bine ai venit printre noi,iti asteptam posturile
Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.


darkness

bine ai venit hentai.
esti japonez,sau te ocupi cu studiul japoniei?mi se pare cunoscut acest cuvant "hentai"..probabil din shogun...

poate postezi ceva interesant despre religia asiatica...

Hentai

Salut darkness
Nu sunt japonez sunt doar un fan anime  :-D
Ptr curiozitatea ta hentai inseamna pervers, cat despre religiile asiatice ma tem ca nu pot sa vorbesc decat despre taoism... care isi are originile in China antica. Daca esti interesat poate am sa postez ceva.
P.S. multumesc pentru urare :-D

udar

Magic is any sufficiently advanced technology. (Arthur C. Clarke)
  

jackie28t

#115
HuangDi aka Hentai,
bine ai venit la bordul navei spatiale RUFON.Te rog sa te simti relaxat prin cunoasterea echipei de aici si la fel prin postarea ideelor.Toti suntem pe aceasi barca atat timp cat nu incepi sa faci gauri in ea.:-D
Inc-odata bine ai venit si spor la postat.

Hentai

:)) Udar noi am fost mari dusmani intr-o viata anterioara....
am zis ca evit posturile tale dar acum nu pot ca e vb despre nickul meu. Cum m-ai obisnuit nu ai citit tot ce scrie acolo....  :P Nu faci decat sa confirmi ce ziceam....
Mersi fain jackie.

jackie28t

#117
Un bun venit pe forum noului membru ''clempi'' cat si tuturor noilor utilizatori care sau inregistrat in ultima vreme. :-)

Dreamy

Bine v-am regasit!!!
Va doresc un an super bun si tot binele din lume!!!

sxn_b

Bine ai venit inapoi, dreamy!
Bun venit atat noilor membri piftie,TomiRaelian,gaby68 cat si celorlalti membri inregistrati in ultima vreme.   :wink: