Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Viziune !

Creat de OzN_HunteR, 05 August 2007, 23:10:32

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Ce parere aveti !

E de rau !
3 (33.3%)
Nu stiu !
5 (55.6%)
E de bine !
1 (11.1%)

Numărul total de membrii care au votat: 7

Evia

se numeste prevestire.


Premonitie sau cum vrei.
Relaxeaza-te nu esti singurul si nici nu vei fi
NOI existam ;)

OzN_HunteR

Cum adika existam...in ce sens  :|
A nation which has forgotten the quality of courage which in the past has been brought to public life is not as likely to insist upon or regard that quality in its chosen leaders today - and in fact we have forgotten.

John.F.Kennedy

lylyt_ice

   Probabil ca Evia vrea sa ne spuna indirect ca,si ea face parte dintre oamenii care sunt putin mai diferiti de ceilalti pentru ca percep deja anumite informatii sau manifesta anumite transtlatii telepatice sau telechinetice . daca-i asa, asteptam cu nerabdare sa ne povestesti si noua ce experienta ai in acese domenii ,ne-ai facut curiosi...
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

Evia

Inca nu simt nevoia sa impart cu nimeni experientele mele....
NOI existam....
Nu esti singurul care are viziuni , premonitiii...dar nu stiu de ce tie ti s-a intimplat asa tirziu in viata....
Pentru astea vor exista 1001 explicatii , dar una va fi adevarata::se numeste evolutie.
Lylyt......numai lasii spun lucrurile indirect....eu il linisteam...
stii tu genul:nu esti singur , hai sa bem o bere   ;)

OzN_HunteR

Multumesc pentru sprijin :)
A nation which has forgotten the quality of courage which in the past has been brought to public life is not as likely to insist upon or regard that quality in its chosen leaders today - and in fact we have forgotten.

John.F.Kennedy

romulus

---- Abia astept ca Evia " sa simta nevia" sa impartaseasca cu noi experientele ei; si eu is foarte curios. Mai ales daca sunt asemanatoare/similare   cu cele ale lui Hunter .
----Acu' sa ma ierte, dar cand am citit mai sus "NOI existam", am avut asa, ceva ca o presimtire rea. Iertare dar asta am simtit...
----Howgh !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

Arckadii

Nu te grabi cu caracterizarile romulus... Nu poti sti niciodata cu cine stai de vorba.


Ark

Evia

Si , cam cu ce ati vrea sa incep???
Aici e vb de OzN nu de mine sau de noi....
Nu e singur , mai exista si altii( aici sunt inclusi si cei care vad numerele alea nenorocite de la LOTO) care au viziuni.
Altfel nu ar exista site-ul asta nu??
:-D

OzN_HunteR

Nu e neaprara de OZN. este si de fenomene paranormale precum viziuni, vrajitori, si alte chesti ( sper ca am dreptate :P ) M-ai facut si pe mine acum a curios  ...spunene ce ai patit !
A nation which has forgotten the quality of courage which in the past has been brought to public life is not as likely to insist upon or regard that quality in its chosen leaders today - and in fact we have forgotten.

John.F.Kennedy

BittersWeet

in leg cu ce a zis hunter.doar cei care vad moartea,mi se pare corect.am mai auzit si eu de asta..eu am fost in coma vreo 5 zile cand eram f mica.oribil  :|