Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

History Channel - Ancient Aliens/Extraterestrii Antici (RO sub)

Creat de Nox, 18 Iulie 2009, 19:33:38

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.


calator astral

Chiar acum am primit inregistrarea primului episod "Return of Ancient Aliens", o singura vizionare deocamdata (a mea), fiti deci printre primii care descopera ipoteza unei (oficiale) intoarceri iminente a extraterestrilor:

Ancient Aliens - The Return.720p - Season 1, Episode 6 (FULL)

Nox

Alipit cu subiectul deja existent. De fapt acesta este Episodul 5 din primul Sezon din Ancient Aliens difuzat de History Channel. Hai să nu inducem lumea în eroare!
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee




dab270277

"The history of our race, and each individual`s experience, are sown thick with evidence that a truth is not hard to kill and that a lie told is immortal." Mark Twain

Nox

dab270277, un mic efort de atenție! Am mutat mesajul pe subiectul deja existent!
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee




Ganditorul

Excelent serialul. M-am grabit sa-l vad si de la linkurile postate de voi crezand ca a aparut titrat in romana. Din pacate tot fara titrare este. Nu-i problema, inteleg engleza.
Dar anumite subtilitati ale comentariului le-as fi dorit traduse. Nu-i bai... mai asteptam.

abyss

Citat din: Ganditorul din  26 Septembrie 2011, 23:52:06
Excelent serialul. M-am grabit sa-l vad si de la linkurile postate de voi crezand ca a aparut titrat in romana. Din pacate tot fara titrare este.
E din cauza ca titlul este care este si rezulta astfel din contopirea a doua topicuri asemanatoare. Unul avea subtitrari celalalt nu. Adminii au hotarat din dorinta de a optimiza lucrurile pe aici sa le ingemaneze rezultand ce se vede.

Cine gaseste subtitrarile sau macar un link catre ele il rog si eu deasemenea sa le posteze aici .

Ben Ami

Citat din: @biss din  27 Septembrie 2011, 00:18:12
E din cauza ca titlul este care este si rezulta astfel din contopirea a doua topicuri asemanatoare. Unul avea subtitrari celalalt nu. Adminii au hotarat din dorinta de a optimiza lucrurile pe aici sa le ingemaneze rezultand ce se vede.

Cine gaseste subtitrarile sau macar un link catre ele il rog si eu deasemenea sa le posteze aici .
http://subtitrari.regielive.ro/ancient-aliens-15192/sezonul-2.html