Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Anunt catre Moderatori

Creat de Nox, 06 Octombrie 2007, 15:30:08

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Nox

Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

Arckadii

vom vedea cum ramane cu userul creat de tine insa tin sa te anunt ca am convingerea ca lucifer nu vine sa isi creeze cont pe RUFOn:)


Ark

lylyt_ice

nu... nu din teama ca lucifer s-ar posta pe locul respectiv, am pus un JOKER pe acel loc, ci pentru a elimina frustratia unui eventual utilizator, care din gresala s-ar fii inscris pe forum si ar fii nimerit exact acest numar...nu oricine are placerea sa fie persoana lui in asociere directa cu numarul acesta pe care cam toti crestinii il detesta...!
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

spooky

din cand in cand se mai sterg utilizatorii.... in realitate PACALICI are numarul de ordine 782.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

alx

Citat din: PACALICI din  16 Noiembrie 2007, 00:06:59
Dragi colegi, va anunt ca utilizatorul PACALICI. nu exista...dar, pentru ca ar fii fost al 666'lea utilizator, mi-am permis sa ocup acest loc cu un JOKER. Sper sa nu se supere nimeni pt asta, dar e mai bine asa (parerea mea)!!!
         
             Lylyt...

valeu...JOKER-ul e on-line...
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

Nox

#5
M-am auto-sesizat la mesajul utilizatorului Cautatorul (ex Curiosul)

Citat din: Cautatorul
PS: Sunt fostul Curiosul si mi-am facut din nou cont ca pe cel vechi nu-l mai pot accesa.

Un posibil motiv pentru care nu poþi accesa contul e cã probabil ai uitat parola ºi nu o poþi reseta deoarece te-ai jucat cu setãrile de la profil ºi mai exact ai scris o adresã de mail invalidã (vezi imaginea ataºatã).

Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

DepthOfField

Am impresia ca se conspira pe aici prin dedesubturile forumului. Forte oculte se opun adevarului. Se practica cenzura. Informatiile sunt reduse la ZERO (Zero Sized Reply) .  vai, vai.

LOL, am glumit.
Dar, de ceva vreme, nu se mai poate intra pe topicul Ce credeti ca am fotografiat, ultima pagina (71).

http://www.rufon.org/forum/index.php/topic,328.1050.html

Va rugam asezati bitii aia in ordine acolo.  :mrgreen:
David Sereda: "Evidence - The case for NASA UFO's" ... Evidence ?!
http://www.freewebs.com/depth0ffield/analizasereda1.htm

spooky

#7
o sa rezolv azi problema...

rectificare, topic deblocat
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984