Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Pseudo calatorie in timp filmata

Creat de Arckadii, 05 Aprilie 2007, 16:51:21

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Arckadii

http://www.220.ro/module.php?module=content_detaliu&id_content=10657

Un barbat sustine ca a calatorit in timp si s-a intalnit cu el in viitor, batran. Ce e mai ciudat: a filmat cu telefonul mobil intamplarea.
Suna cam pueril insa cine stie.
Ark

2012


alx

 se vede de la un km ca e fake,cine e atat de tampit sa se filmeze FIX cu soarele in spate,pentru a nu se vedea bine?  si un tatuaj nu reprezinta nimic,sunt atatea carioci-marker...de ce nu ne spune nimic despre viitor?   
    DACA E ADEVARAT :?, asta e o veste proasta pentru cei care cred in 2012 :evil:,cu timpul care ajunge la 0,si alte asemenea...lol!
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

CHIP

Din ceea ce se vede din documentar e greu de spus daca este sau nu adevarat.Insa fenomenul nu este imposibil.

warrllock

Nu este imposibil ???
Daca mergi in trecut si din greseala omorii o viespe care ar fi muscat pe o femeie ce avea sa nasca un dictator ,iar aceasta in urma muscaturii ar  fi trebuit sa moara si numai moare , nu-ti risti propria existenta ????

LupinThe3rd

Interesant filmul... Eu cred ca exista o explicatie si e foarte simpla: a alunecat pe pata si a facut buba la cap....

vlad_theman2000

Cred ca era tatal lui batranul acela.