Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Pe Discovery a aparut adevarul despre OZN-uri

Creat de occ_bono, 21 Martie 2007, 19:57:01

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Leonard

Va invit pe toti cei care nu au citit sa cititi ce a scris occ_bono la inceputu articolului.Nu exista extraterestri si nici nu au existat vreo data.
Cei care stiu tac.

GabyS

 :-) :lol: Haha! Discovery? unealta a masonilor? sunt sigur ca si oamenii au facut si ei ceva ozn-uri, dar cu ajutor de la...stiti voi. Dar ce mai spui de acele desene si sculpturi foarte vechi cu aeronave si motoare si cosmonauti si...zei...care de foc...etc, etc... e la mintea cocosului... :)) vor sa ne distraga atentia ca suntem vizitati si sunt printre noi ceilalti de afara, sau de dincolo... of of
Open mind! Open eyes! Curand veti afla mai multe din adevaruri... dar nu lasati pe manipulatori si pe cei rai sa va controleze...
Bafta multa! Numai bine! Sarbatori Fericite!
http://dincolo-de-limite.blogspot.com/2010/03/project-camelot-interviu-incendiar-cu.html

Serban M

Citat din: Leonard din  30 Martie 2010, 23:50:34
Va invit pe toti cei care nu au citit sa cititi ce a scris occ_bono la inceputu articolului.Nu exista extraterestri si nici nu au existat vreo data.

Vai, ai vizitat tu fiecare sistem solar ? dovezi ?

Leonard

Tu nu poti sa imi aduci dovezi ca extraterestri au vizitat vreo data pamantul.
Cei care stiu tac.

Serban M

Citat din: Leonard din  31 Martie 2010, 14:33:48
Tu nu poti sa imi aduci dovezi ca extraterestri au vizitat vreo data pamantul.

Ti`au adus deja cativa pe aici, sunt extrem de multe. Pentru inceput iti recomand sa vezi documentarul Ancient Aliens si apoi sa mai spui asta o data.

adrian75

raman la parerea mea....adevaratele ozn-uri vin din afara lumii noastre!

Quicksilver

#21
Asa si este, Adi. Oricum, programe tv cum sunt Discovery, sau National Geographic sunt detinute de ai mai mari dezinformatori ... cei care ne spala creierii cu ***** amestecat cu apa rece pentru a ne face si mai ingoranti, si mai docili ... Trist ...
You are here on Earth at this time because you chose to be ... So stop whining about it!

StarDust

Quicksilver ti-am cenzurat putin postarea te rog evita pe viitor folosirea de asemenea expresii !
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16

equilibrum

Citat din: Leonard din  31 Martie 2010, 14:33:48
Tu nu poti sa imi aduci dovezi ca extraterestri au vizitat vreo data pamantul.


Daca cineva putea cu adevarat sa aduca dovezi incontestabile despre existenta vizitelor...vizite nu existenta extraterestrilor...nu am fi avut aceste discutii. Aici putem spune ca singura dovada e cea a credintei,pro sau contra...si poate ca am facut ironia la adresa religiei cu intentie.Sunt voci care spun ca noi suntem de origine extraterestra...suntem vizitatorii :ufo:
Pastreaza-ti energia.

adrian75

dovezi ca am fost vizitati sant foarte multe....nu ma apuc sa le enumar aici,doar ca lumea de azi .societatea umana sta bine asa in ignoranta...revelarea adevarului in mod oficial ar duce la schimbarea radicala a oranduirii actuale.a religiilor, a sistemelor politice.....va intreb pe voi toti...cine ar vrea asa ceva? ( imi permit eu un mic raspuns: NIMENI!!). suntem prea "tineri"  a putea suporta schimbarea...de asta cei care stiu adevarul se tem si prefera sa ne tina in ignoranta. sunt foarte multe in joc!               p.s. a crede ca suntem singuri in univers este la fel cu a crede ca exista un singur fir de iarba pe o intreaga campie!

CP

Este o aroganta sa crezi ca in imensitatea universului, omul este singura fiinta inteligenta care exista. Afirmatia cum ca fiintele extraterestre nu exista, pentru mine e egala cu afirmatia care spune ca pamantul este plat. Chiar daca nu am vazut niciodata planeta Pamant din spatiu, sunt constient ca ea este rotunda, din cauza ca traiesc in secolul 21.

Cei care spun ca extraterestrii sau ozn-urile, nu exista, ar trebui sa se documenteze putin mai mult inainte. Sunt atat de multe dovezi incontestabile si nedemontabile incat doar un prost ar refuza sa accepte aceasta realitate.

Din pacate, la noi in tara se prezinta mult prea putin interes in aceasta directie, oamenii au alte probleme, viata de zi cu zi e mai importanta decat farfuriile zburatoare si omuletii verzi ... si uite asa ne trezim ca apare un documentar la Discovery unde se spun 3 balarii despre ozn-uri, dintre care numai 2 sunt adevarate si un numar foarte mare de oameni care nu prea au treaba cu subiectul, sunt influentati si li se imprima in minte niste idei fixe care nu le mai poti modifica nici daca-i bati cu ranga.

darksid3

Dovezi exista, depinde daca se iau in considerare sau nu, de asemenea exista si multa dezinformare pe tema asta.
11.11

GabyS

Veche stirea si doar mica parte reala. Nu mai zic de anumite aspecte importante care sunt omise.
S-a inceput realizarea de OZN-ri de catre oameni mult dupa primele aparitii OZN... sa se studieze primele aparitii...
Sunt de parere ca in prezent sunt si OZN-uri facute de oameni, dar cu ceva ajutor... dar majoritatea sunt OZN-uri reale... vom vedea...
Numai bine!

PS: cine are incredere in Discovery? eu nu prea...

StarDust

Citat din: GabyS din  04 Septembrie 2010, 21:48:25
PS: cine are incredere in Discovery? eu nu prea...

Nu stiu daca se poate vorbi de incredere, dar, eu iau doar lucrurile bune de la ei, si sunt o gramada. Nu cred ca exista canale mai educative decat setul de canale Discovery, si Nat. Geographic. Probabil ca nu spun nici ei tot adevarul, pe fata, dar merita urmariti. Decat o documentare de pe site-uri dubioase, care fac o gramada de afirmatii neverificabile in nici un fel, eu prefer de departe Discovery.
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16