Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Posibil OZN [Bucureºti]

Creat de OzN_HunteR, 21 Februarie 2007, 09:33:19

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

aswotim

Vrei sa spui ca fortele oculte au urmarit discutia noastra pe Rufon?!  :lol:
Da , e misto chestia asta cu teoria conspiratiei. Adica si-au dat seama si ei ca un meteorit nu reprezinta un mare lucru...  :lol:
Cred mai degraba ca cel care l-a plasast acolo ori nu a avut copyright, nefiind al lui, ori a incercat sa faca o ilegalitate in legatura cu copyright. Oricum din descrierea fenomenului nu ar avea nici o relevanta privind un mod de propulsie experimentat de Cooperativa Avantul Prabusirea ...

alx

bineinteles ca fortele oculte urmaresc discutiile de pe acest forum...e o conspiratie la nivel mondial...glumesc,bineinteles... desi,asa cum spuneam pe un alt topic,multitudinea de subiecte care nu au legatura cu ozn-urile ma face sa ma gandesc ca se incearca transferul discutiilor in cu totul alte sfere...
legat de ''documentarea ''pe youtube,se stie deja care e parerea mea...nu face sa-ti pierzi timpul...asta daca doresti sa afli adevarul,pentru ca, altfel,gasesti acolo tone de ozn-uri,extraterestri si alte asemenea...deci exista!
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

OzN_HunteR

fratilor cred ca parerea lu apolo a 2-ua e cea mai buna ... cred ca sunt prea multe fakeuri si sse rusineaza... sau vb lu alx ca e o conspiratie si ca neau vizitat web siteul .... nush acuma eu cred ca 25 % din filmele cu ozn sunt adevarate restu FAKE !! ciao
A nation which has forgotten the quality of courage which in the past has been brought to public life is not as likely to insist upon or regard that quality in its chosen leaders today - and in fact we have forgotten.

John.F.Kennedy

toma

Citateu cred ca 25 % din filmele cu ozn sunt adevarate restu FAKE !! ciao
Eu zic sa pui 0,25%! E mai aproape de adevar!
Scopul cuvantarii nu este de a impune, ci de a convinge." (IACOB NEGRUZZI)

OzN_HunteR

A nation which has forgotten the quality of courage which in the past has been brought to public life is not as likely to insist upon or regard that quality in its chosen leaders today - and in fact we have forgotten.

John.F.Kennedy