Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Ati intilnit extraterestrii? Ati observat OZN-uri?

Creat de Shadowman, 16 Februarie 2007, 17:14:34

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Ati intilnit extraterestrii ? Ati observat OZN-uri ?

Da,am trait o intilnire de gradul 1
20 (35.1%)
Da,am trait o intilnire de gradul 2
2 (3.5%)
Da,am trait o intilnire de gradul 3
7 (12.3%)
Da,am fost rapit de extraterestrii..
2 (3.5%)
Nu am avut intilniri cu extraterestrii si nu am fost rapit
24 (42.1%)
Domnule,tu chiar vorbesti serios...?
1 (1.8%)
Am fost plecat in Cosmos ,alaturi de extraterestrii,de bunavoie...
1 (1.8%)

Numărul total de membrii care au votat: 42

Shadowman

Citat din: jackie28t din  18 Februarie 2007, 23:54:58
O mica adaugare as face cu permisiunea voastra daca nu deranjez.
Sa fii rapit de extraterestrii sansele sunt 99,99999% deci nu vad valoarea de raspuns in sondaj ca:
Nu am avut intilniri cu extraterestrii si nu am fost rapit
Chiar daca a fost o gluma acolo sau nu....nu cred ca este necesar acea optiune deoarece asta ar insemna ca toti cei de aici care au avut o intalnire de gardul 1 nu mai au posibilitatea de a bifa si a doua oara ci doar odata.Ar devia spre o confuzie. 8-)
Ar insemna sa fac un sondaj cu foarte multe intrebari...Unii care au avut intilniri de gradul 1,2,3,au fost rapiti de
extraterestrii dupa care au plecat de bunavoie cu alti extraterestrii  (mai stii...?) ce sa faca...? Nu pot bifa toate variantele de raspuns...La "Nu am avut intilniri cu extraterestrii si nu am fost rapit" ,consideram ca nu a avut   intilniri de gradul 1,2,3 (n-a vazut OZN-uri,entitati coborind din OZN-uri)  si nu a fost rapit de extraterestrii...Acum,(deh...)pot veni unii sa spuna ca au vazut doar extraterestrii jucind volei pe plaja,dar nu era nici o nava in jurul lor...Ar insemna sa mai trec la sondaj si optiunea "Am vazut extraterestrii... " Sau,am avut
intilnire de gradul 1 (am vazut un OZN...) dar m-au rapit si niste entitati cu caruta...( nu era ozn sau nava spatiala...)
E un pic confuz,iti dau dreptate...
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

dedeiu

Sunt miliarde de oameni jackie. Fa un calcul si vezi in cate ore trebuie rapiti cati oameni ca un numar de extraterestrii sa existe:D

jackie28t

#17
Shadowman,
a-ti dau si tie dreptate.E confuz si complicat.

dedeiu,
in postul meu anterior a fost un mic accident de tastare si am uitat sa pun un ''NU''.Greseala mea,scuze.

Citatul din postul meu original anterior:
Citat din: jackie28t din  18 Februarie 2007, 23:54:58
Sa fii rapit de extraterestrii sansele sunt 99,99999% deci

Eu am vrut sa spun defapt:
Sa nu fii rapit de extraterestri sansele sunt 99,9999%

Adica: Sa fii rapit de extraterestri sansele sunt 0,0009%

Sper ca acum s-a inteles.

Shadowman

  WOOOOW ! Avem si un turist prin galaxie ! :-)
Cum a fost concediul ? Ai prins vreme frumoasa sau a plouat cu meteoriti...? Ai stat in cort,te-au cazat la  5 stele...?  :roll:
Ai dansat rumba si cha-cha-cha cu bastinasii...? Cum ti s-au parut reptilienii...? Amabili ? Service-room,servicii impecabile...?
Ceva fotografii de vacanta,inregistrari video,ilustrate,suveniruri...? Sa nu ne spui ca ti-au confiscat
bagajele la vama si ti-au sters memoria la intoarcere... :cry:
Poate scrii  un jurnal de vacanta pe forum...!   :wink:
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

xennon_2000

 :lol:

FENOMENE mai mult sau mai putin explicabile am vazut, dar nu un OZN sau rapit...in niciun caz
Si oricum cine m-ar crede? :lol:

xennon_2000

Nimeni nu crede pe nimeni!
Poate cu detectoarele de minciuni sa se demonstreze o astfel de experienta (cum s-a mai incercat de fapt)

sxn_b

CitatSi oricum cine m-ar crede?
Noi te-am crede.  :wink: Din pacate detectorul de minciuni, uneori, poate fi pacalit.

xennon_2000

Vorba aceea : "unii mint si dcred si ei ceea ce zic"

ursulakee

Eu unu sustin ca ceva ciudat mi s-a intamplat la varsta de 4-5 ani. Dormeam cu bunicii la tara. Si am visat si parca simtit in somn asa ca am fost ridicat cu o plasa si trebuia sa fiu transportat undeva ( mentionez ca dormeam intre bunicii mei, nu la margine, nu aveam somn deranjat sau probleme de insomnie la varsta aia ). M-am speriat, zbatut, si m-am trezit pe jos, foarte derutat, am simtit cum am cazut de la inaltime ( eu eram aproape de tavan, dar impactul nu a fost mare, camera fiind scunda, maxim 1.9-2 m). Asa ceva nu cred ca am sa uit niciodata, bunica s-a trezit si ea si s-a luat de mine ca ce caut pe jos .... Eu ce puteam sa zic ? I-am spus ca ceva m-a ridicat, a inceput sa bombone ca am trezit-o din somn, ca nu, poate m-am rostogolit eu peste ea ( cam imposibil, tinand cont ca eu eram slab ca o scandura si ea.... un munte pentru mine la varsta aia ).

elena78


Este de ajuns sa ridicati privirea  in sus...se observa si in centre locuite  dar mult mai bine se vad la periferie eu le urmaresc aproape in fiecare seara......oare este un amestec intre sateliti ,farfurii zburatoare terestre si extraterestre????


AMAZING FOOTAGE OF UFOs CAPTURED BY NIGHT VISION!!!.flv

adrian75

Cu mulți ani in urma am văzut pe cerul nopții trei obiecte stranii evoluand Intr-o maniera total diferită de cea a aparatelor de zbor cunoscute. La aceasta observatie am asistat cca 13 - 15 persoane, deci nu am avut halucinatii. Dat fiind faptul ca obiectele zburătoare se aflau la o distanță mult peste 150 m,
in ce grad se încadrează aceasta observatie?

calator astral

da. ambele.

Am intilnit si am reusit sa imi reimprospatez memoria gratie unui suvenir video, citeva secunde pentru cei ce vor sa vada un adevarat alien grey. :roll:






    Aliens

uforever

#27
Citat din: adrian75 din  19 Decembrie 2012, 00:08:38
Cu mulți ani in urma am văzut pe cerul nopții trei obiecte stranii evoluand Intr-o maniera total diferită de cea a aparatelor de zbor cunoscute. La aceasta observatie am asistat cca 13 - 15 persoane, deci nu am avut halucinatii. Dat fiind faptul ca obiectele zburătoare se aflau la o distanță mult peste 150 m,
in ce grad se încadrează aceasta observatie?

Ba, tu n-ai alta treaba?  ai facut bine ca ai disparut o perioada, nu poti sa dispari de tot? cum mama dracu', brusc,  ai tu o "poezie ufologica" din senin? hai fa-ti de lucru in alta parte!...o simpla parere :|

Pentru limbajul folosit tocmai te-ai "facut" cu 10% warn.Data viitoare te trec urgent la moderare.  alx

adrian75

Ceea ce am vazut, am vazut! A fost o experienta deosebita si ma bucur ca am trait-o! In alta ordine de idei, ma bucur pt faptul ca RUFON si-a pastrat moderatori de calitate.

uforever

Citat din: uforever din  19 Decembrie 2012, 02:29:48
Ba, tu n-ai alta treaba?  ai facut bine ca ai disparut o perioada, nu poti sa dispari de tot? cum mama dracu', brusc,  ai tu o "poezie ufologica" din senin? hai fa-ti de lucru in alta parte!...o simpla parere :|

Pentru limbajul folosit tocmai te-ai "facut" cu 10% warn.Data viitoare te trec urgent la moderare.  alx

Da, imi cer scuze fata de moderatori si colegi pentru limbaj(grobian), pur si simplu m-am enervat, dar o merit.