Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

SensoTV - Gripa aviara [8 februarie 2007]

Creat de spooky, 08 Februarie 2007, 11:12:39

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

spooky

Stimati colegi,

va anunt ca am fost invitat in cadrul unei emisiuni la Senso TV sa vorbesc despre gripa aviara, evident voi sustine punctele de vedere prezentate in articolul meu: Ce nu stiti despre gripa aviara.

Daca doriti si daca prindeti Senso, va invit sa urmariti emisiunea ce va incepe la orele 20:00.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

jackie28t

#1
Mult succes la emisiune Spooky
Stiu ca ai facut un articol bun despre acest subiect.
Pentru cei care nu au citit inca articolul lui Spooky intitulat ''Ce nu stiti despre gripa aviara?'' il puteti gasi aici:
http://www.rufon.org/articol/54/ce-nu-stiti-despre-gripa-aviara.html

alx

sorry spooky,am ajuns acasã prea târziu,nu e vreo modalitate de a posta înregistrarea emisiunii pe forum,sau poate cã se dã ºi în reluare?
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

jackie28t

#3
Salut ''alx'',am citit cateva posturi deale tale pe forum si par foarte interesante chiar.Dami voie sa-ti spun un calduros bine ai veni.Despre emisiune,nici eu nu am apucat sa o vad si nici nu o voi putea vedea daca ''spooky'' nu o va expune aici.
Sunt sigur ca daca emisiunea a luat o aurora in final si cand timpul va fi disponibil va aparea aici si inregistrarea emisiunea in format ''google video'' pentru noi toti.Rabdare si tutun :wink:

alx

thanks pentru aprecieri jackie28t,si din partea mea toate cele bune ºi putere de muncã
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

spooky

sper sa reusesc cat de repede sa intru in posesia inregistrarii si sa o public... din pacate eu nu prind senso si nu am putut sa inregistrez. pe aceasta cale multumesc lui arckadii ca a reusit sa inregistreze emisiunea.

alx: bvine ai venit
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

Arckadii

cu multa placere spooky, si felicitari pentru emisiune.
Ark