Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Formular de Raportare OZN

Creat de spooky, 31 Ianuarie 2007, 15:39:58

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Vi se pare complicat formularul de raportare OZN de pe site? (raspundeti doar daca l-ati folosit)

Da, e ok.
12 (41.4%)
Da, dar poate fi imbunatatit (elaborati)
0 (0%)
Nu, trebuie modificat (elaborati)
2 (6.9%)
Nu stiu / nu l-am incercat
12 (41.4%)
Nu stiam ca exista asa ceva...
3 (10.3%)

Numărul total de membrii care au votat: 18

spooky

Pentru cei care nu l-au folosit, exista 2 metode de raportare, daca utilizatorul e autentificat si daca utilizatorul nu este autentificat. Daca doriti sa il testati, va rog sa mentionati la locatie TEST ca sa fac diferenta in baza de date.

Elaborati raspunsul vostru cu recomandari.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

Nox

ar trebui sa pui si un buton de back...si implicit sa tina minte ceea ce este scris deja in campuri.
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

Serban M

ar trebui sa fie si o echipa ce verifica zonele des oznite  :-D dupa raport

Kymosabe

Citat din: gregorio din  20 Mai 2008, 18:02:01
Va salut. Inainte de a ma inregistra, am completat un formular . Dupa inregistrare, nu  mai gasesc sectiunea respectiva , implicit nici formularul .Ma puteti ajuta?

Îþi recomand sã deschizi un nou topic în secþiunea EVENIMENTE OZN ÎN ROMÂNIA , în care sã prezinþi fenomenul observat .

Science is the great antidote to the poison of enthusiasm and superstition.
(Adam Smith)

marcone

cazul este vechi,cred ca 82=83.Am trait o experienta reala.Eram un grup de 6-7 soldati.In timp ce un bucurestean imi arata constelatiile,cand am ajuns la Ursa Mare a cazut o stea,dar nu s-a pierdut in spatiu,ci din spatele ursei mari pana la 50m de noi cred ca a facut 2-3 min,si,a ramas celebra sfera portocalie deasupra unei turme de oi.Ciobanul a raspuns firesc:Fac astia de la unitatea de aviatie experimente pe fiecare seara.Ce ma mira este ca de zona Calarasi,um.JEGALIA,MA ROG,ZONA CALARASI ,NU CRED SA FIE VRE-UN RAPORT OZN.SAU NU STIU EU