Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Concurs OZN

Creat de baaron, 31 Ianuarie 2007, 01:23:19

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Arckadii

poza cu ozn-uri.
Cred ca suntem pierduti:)))
Deja se apropie tot mai mult.
Arckadii.

calinahanna

Si pana la urma, din cine este alcatuit juriul?
Doar spooky, ryn, skywalker si blacky?
Sau invitati si doctoranzii?

ryn


sxn_b

Se dau si diplome de participare?  :-D

udar

VOTATI PENTRU UDAR

si pentru creatia sa

"Mutilations"

Magic is any sufficiently advanced technology. (Arthur C. Clarke)
  

jackie28t

Wow udar.... :-o Ma uimesti.Hoaxul tau este fantastic,pe cuvant.Voi vota pentru tine numaidecat. :-D LOL

xennon_2000

Ce tare mesajul de campanie...UDAR....seamana a pancarte electorale :lol: :lol: :lol:

ryn

Ma gandeam sa atribuim niste diplome, asa ca am facut un proiect ce ziceti?

spooky

mda... ideea era sa le fi trimis prin email... lucrarile :?
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

Arckadii

e o diploma foarte draguta:)
Ark

calinahanna

@spooky

CitatDocumentele trebuiesc sa contina proba martor si o descriere a modului de realizare.
Se vor face publice doar falsurile. Proba martor si descrierea vor fi trimise pe rufon@rufon.org.

udar

#41
Citat din: spooky din  15 Februarie 2007, 14:19:11
mda... ideea era sa le fi trimis prin email... lucrarile :?

Pai le-am trimis si pe mailul rufon, rufon@rufon.org parca, cu toate cerintele. Nu ai primit nimic?

Faina diploma, ryn. Doar ca suna ciudat acolo... "cel mai bun fals". Mi-ar fi rusine sa o arat cuiva... Trebuie ceva exprimare mai profesionista acolo, parerea mea...
Magic is any sufficiently advanced technology. (Arthur C. Clarke)
  

spooky

ba da am primit...

@calinahanna

dupa cum vezi e haos cu concursul asta...
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

Arckadii

trebuie sa trimit pe mail obligatoriu?
Ark

Shadowman

Citat din: udar din  15 Februarie 2007, 15:15:08
Faina diploma, ryn. Doar ca suna ciudat acolo... "cel mai bun fals". Mi-ar fi rusine sa o arat cuiva... Trebuie ceva exprimare mai profesionista acolo, parerea mea...
Se acorda premiul (BR)OSCAR  :-D pentru cel mai bun trucaj si cele mai bune efecte speciale...
Apropo,premiul Oscar pentru cele mai mai bune efecte speciale se acorda din anul 1939....
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY