Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Intalnire RUFOn - Bucuresti - 28 ianuarie 2007

Creat de spooky, 29 Ianuarie 2007, 00:17:43

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Nox

Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

jackie28t


udar

Citat din: calinahanna din  30 Ianuarie 2007, 00:01:11
@Udar...

Data viitoare sa iti asculti instinctul... :wink:

De obicei salvez toate imaginile, indiferent daca imi spune sau nu instinctul. Chiar imi pare rau ca nu am salvat-o. Am cautat si in cache-ul I Explorerului si nimic  :cry:
Magic is any sufficiently advanced technology. (Arthur C. Clarke)
  

calinahanna

@Udar

Stiai tu ce stiai din moment ce nu ai salvat-o... :?

Shadowman

 Am salvat-o eu... :evil:
O pot afisa...Doar cu consimtamintul (tuturor !!!) celor care apar in fotografie... :-)
Altfel,nu insistati...
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

udar

Citat din: Shadowman din  30 Ianuarie 2007, 13:40:42
Am salvat-o eu... :evil:
O pot afisa...Doar cu consimtamintul (tuturor !!!) celor care apar in fotografie... :-)
Altfel,nu insistati...

aaaa... pai daca nu vroiau sa apara poza, io cred ca nu se lasau fotografiati de la inceput, nu? Just asking...
Magic is any sufficiently advanced technology. (Arthur C. Clarke)
  

jackie28t

Citat din: udar din  30 Ianuarie 2007, 19:53:10
aaaa... pai daca nu vroiau sa apara poza, io cred ca nu se lasau fotografiati de la inceput, nu? Just asking...

Si daca se vroia sa fie aici fotografia atunci nu s-ar mai fi scos a doua zi nu?Just asking:
Ce se intampla...sa suparat cineva si nu vrea sa fie vazut?Sau cineva a comentat insultator despre poza si cineva sa simtit tragic?Hmmmmm....miroase a conspiratie.(in gluma):-D

udar

daca nu se vroia sa fie vazuta nu o mai puneau de loc, iar daca chiar vroia spooky sa o stearga putea sa deleteze tot topicul asta...

In plus poza e tot acolo, dar e corupta.
Magic is any sufficiently advanced technology. (Arthur C. Clarke)
  

jackie28t

#23
Pai sa vrut sa fie expusa odata ce a fost expusa. :-D
Numai ca a doua zi a disparut deoarece au intervenit mici probleme.Sa expui din nou o poza nu-ti ia mult.Poate 15 secunde sa spunem sau chiar 20 de scunde in cazul in care esti incet.In nici un caz 24 de ore.Oricum doar presupun deci se poate sa ma insel. 8-)

Conspiratie...conspiratie.... :-D LOL LOL

DeReLiCt

A studia ºi a nu gândi este o risipã. A gândi ºi a nu studia este periculos.

Arckadii

Intalinre foarte interesanta:)
Sper la mai multe.
Chiar m-am simtit bine.
Numai bine,
Ark

DeReLiCt

@Arckadii iti impartasesc in totalitate parerea  :-) :mrgreen:. Sper sa mai fie asemenea intalniri.  :-D
A studia ºi a nu gândi este o risipã. A gândi ºi a nu studia este periculos.

spooky

ok... cred ca e cazul sa aduc cateva clarificari

in momentul cand am pus poza nu am stiut ca nu toti doreau sa apara pe forum.

asadar, a trebuit sa retrag poza la cererea lor si, in acelasi timp, sa cer aprobare de la fiecare imparte pentru publicarea pozei.

iar fotograful a fost chelnerul.

ps: am pus poza inapoi, modificata  :crescentmoon:
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

DeReLiCt

Si unde gasesc poza ? Vreau sa ma vad si eu..  :mrgreen: :-P
A studia ºi a nu gândi este o risipã. A gândi ºi a nu studia este periculos.

spooky

"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984