Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Posibil OZN [Deva, jud. Hunedoara] [24 ianuarie 2007]

Creat de Necunoscutul, 25 Ianuarie 2007, 17:54:51

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Necunoscutul

Am vazut aseara ca un om a filmat in Deva un OZN, stirea a aparut si pe antena3, de asemenea si pe site-ul oficial antena3, fiind in Top 3 astazi.

Va cer parerea, este vorba despre un OZN autentic sau nu?

Acesta este link-ul catre stire:
http://www.antena3.ro/Deva-Extraterestrii-sunt-printre-noi!_bt_26957_ext.html

Cate ceva despre acest tanar, el sustine ca a mai filmat OZN-uri dar toate n strainatate, fiind pasionat de acest fenomen din adolescenta. Parerea mea...este orice dar nu un OZN autentic, astept sa vad ce credeti voi.

8-)

spooky

Salut Seeker,

am pus deja stirea pe site in urma cu vreo 2 ore...

te intreb, ai vazut stirea la tv sau doar pe site? Din cate am aflat eu pana acum stirea nu a fost difuzata intrucat nu au avut spatiu de emisie.

"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

Necunoscutul

Imi cer scuze ca am deschis un topic, dar nu am gasit postul tau. Stirea am vazut-o si la TV pe N24, ieri seara. Pe antena3 nu am vazut-o.

8-)

spooky

banuiesc ca nu ai apucat sa inregistrezi, nu?

foarte bine ca ai deschis topicul.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

APOLLO

Eu sunt din Deva,dar pacat ca in ziua cu pricina nu am fost in Deva,poate aveam norocul sa il vad si eu.Daca are cineva detalii despre cel care a facut inregistrarea , contactati-ma pe ionutz_2001@yahoo.com pls.
Ar fi o irosire de spatiu sa fim doar noi in univers.

spooky

in vreo 2 ore o sa pun imaginile pe site. ma duc sa le iau.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

udar

Citat din: spooky din  25 Ianuarie 2007, 18:40:33
in vreo 2 ore o sa pun imaginile pe site. ma duc sa le iau.

De unde sa le iei? o_O  :-)
Magic is any sufficiently advanced technology. (Arthur C. Clarke)
  

jackie28t


spooky

mai dureaza putin

fenomenul a durat 2 ore

la prima vedere parca ar fi Venus.
venus zilele trecute era la un maxim in jurul orei 14 la o altitudine maxima de 28.8 grade si apune pe la 18:30...
ESTIMEZ ca OBSERVATIA a inceput in jurul orei 16:30 si a durat pana la 18:30
si la a doua vedere sigur e Venus...
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

spooky

primele capturi, din pacate rezolutia nu este mai mare.

set 1
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

spooky

"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

spooky

"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

Shadowman

 Nu inteleg... :|
OZN= Obiect Zburator Neidentificat...A zburat sau n-a zburat...? L-a filmat in timp ce
zbura...? A stat pe loc...?
Daca e Venus, e clar ca nu zbura... :-D
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

jackie28t

Citat din: Shadowman din  25 Ianuarie 2007, 20:45:52
Nu inteleg... :|
OZN= Obiect Zburator Neidentificat...A zburat sau n-a zburat...? L-a filmat in timp ce
zbura...? A stat pe loc...?
Daca e Venus, e clar ca nu zbura... :-D

LOL Shadowman.te contrazici degeaba.E Venus! :-D

jackie28t

#14
Doame doamne...este vorba aia....Eu nu vreau sa cred ci vreau sa stiu!
Am sa expun imaginea de mai jos ca pe o amintire. :-D LOL



Copiat de pe situl: http://www.antena3.ro/Deva-Extraterestrii-sunt-printre-noi!_bt_26957_ext.html