Declinare responsabilitate
Părerile exprimate pe acest forum aparțin utilizatorilor acestora și nu pot fi considerate ca fiind informații oficiale sau promovate de acest site/forum.
În conformitate cu prevederile politicii de confidențialitate acceptate la înregistrare, fiecare utilizator este răspunzător de informațiile publicate pe acest site și nu sunt asumate de administratori sau proprietarul acestui forum.
Mai multe despre politicile de confidențialitate, aici...

Autor Subiect: Forum  (Citit de 55033 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline acme

• Cool
  • Mesaje postate: 399
  • Liked: 99
  • Likes Given: 259
Re: Forum
« Răspuns #75 : 14 Iunie 2014, 14:05:46 »
Iconul de la Like duce catre o imagine inexistenta: http://www.rufon.org/forum/Themes/default/images/admin/custom_like.png sau NSAu mi-l filtreaza
We're born alone, we live alone, we die alone.

Offline classic

• Cool
  • Mesaje postate: 208
  • Don`t let go!
    • Anunturi Romani in UK
  • Liked: 54
  • Likes Given: 547
« Răspuns #76 : 15 Iunie 2014, 14:14:37 »
Iconul de la Like duce catre o imagine inexistenta.

Le-am atras si eu atentia aici!. Tot aici gasesti solutia si raspunsurile oferite :p Oricum,  imaginea  inexistenta nu face decat sa ingreuneze serverele si viteza de raspuns a browserelor care acceseaza forumul. 
We all live under the same sky, but we don't all have the same horizon.
(K. Adenauer)

Offline uforever

• Senior
  • Mesaje postate: 759
  • Gen: Bărbat
  • Liked: 207
  • Likes Given: 3243
« Răspuns #77 : 16 Iunie 2014, 17:34:05 »
Ce se intampla cu Like-urile primite? De ce nu se afiseaza numarul real? am pierdut ceva cat nu am mai intrat pe aici?  :|

Offline Ganditorul

• Consacrat
  • Mesaje postate: 1,711
  • Liked: 1410
  • Likes Given: 4071
« Răspuns #78 : 17 Iunie 2014, 01:37:20 »
Asta-i gelozie de moderator - a "inventat" un model super-modern de evidentiere (cam ca up-gradarile de la telefon pe care le faci si vezi ca-s asa de "moderne" ca ti-au sters toate datele ), a sters toate like-urile primite, punct si de la capat. :evil:

P.S. "regizorul" a cerut ca pe podium sa fie alte "vedete" ...cu alt mod de gandire... cu alta viziune asupra realitatii ...cu alt nr de like-uri  :fullmoon:
« Ultima Modificare: 17 Iunie 2014, 01:39:37 de Ganditorul »

Offline Xanadron

• MARE MAESTRU
  • Mesaje postate: 4,726
  • Ozenaut precaut
    • Povestoteca SF
  • Liked: 3832
  • Likes Given: 12296
Re: Forum fara cvorum :-)
« Răspuns #79 : 17 Iunie 2014, 12:54:14 »
Din pdv-ul meu likes-urile nu-s prea relevante, da' pentru altii pot fi.
Ca simpla provocare logica, ma-ntreb totusi de ce nu s-au evaporat si like-urile DATE. :roll:

In orice caz, orice hiba tehnica de genul asteia (fiindca nu cred sa fie vreo "manevra" a cuiva) nu poate aduce decit deservicii oricarui forum - si mai ales unuia cu specific nu doar UFOlogic, ci si NWO-conspirationist.
Noroc ca audientza RUFOn e-n continuare minora (ba chiar in scadere dupa unele statistici - v. media de 28 postari zilnice, de la vreo 32 nu demult) si vajnicii "paznici matriciali" la post(ari), asa ca nu-mi mai fac griji apropo de eventuale derapari /alterari /devastari majore.
Desi am prudentza sa-mi refac selectia/colectia de postari interesante (nu doar ale mele :lol:) dupa a enshpea crashuiala totala - deloc intimplatoare poate - a citorva computere.

Hohe Achtung insa - forumurile incomode pot "muri" si lent, nu doar subit...  8-)
...Cum anume? Prin transformarea lor insidioasa-n:
1. chat mircoido-facebucist
2. loc de dat cu linku' copy/pastuit urmat cel mult de opinia... profund personala "Voi ce parere aveti?" :-D
3. tarla prozelitista-n 1001 directii, dogmatice au ba
4. zona de trolluiala, voluntara sau nu
5. ...etc etc.

P.S. Sa nu uit: ca tot apare acu' Tayka lider la Likes primite, :lol: ma-ntreb daca stie cineva ce-i cu el (lipsind din zona din august 2013). Parca duc lipsa postarilor lui sfatoase, chiar daca-n nota personala... pina la extrem(ism) citeodata.
« Ultima Modificare: 17 Iunie 2014, 13:11:48 de Xanadron »
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

Forum RUFOn

Re: Forum fara cvorum :-)
« Răspuns #79 : 17 Iunie 2014, 12:54:14 »

Offline spooky

• Administrator
  • Veteran
  • *
  • Mesaje postate: 1,197
  • The mind has no firewall.
    • InfoCon.ro
  • Liked: 30
  • Likes Given: 22
« Răspuns #80 : 18 Iunie 2014, 10:18:13 »
Nu am idee ce s-a intamplat cu Like-urile... incerc sa investighez problema...

sper sa nu se fi pierdut.
Paul Dorneanu
Presedinte Romanian UFOnetwork
Tel: +40-722-643640
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

InfoCon.ro
Waze.ro

Offline Xanadron

• MARE MAESTRU
  • Mesaje postate: 4,726
  • Ozenaut precaut
    • Povestoteca SF
  • Liked: 3832
  • Likes Given: 12296
« Răspuns #81 : 23 Iunie 2014, 19:24:50 »

OK, inca asteptam totusi clarificari. 8-)
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

Offline Arhanghelul

• Consacrat
  • Mesaje postate: 1,971
  • η τελευταία σταματάει το φως
  • Liked: 925
  • Likes Given: 5451
« Răspuns #82 : 24 Iunie 2014, 08:45:45 »

Daca sunt pierdute ... atunci sa se reseteze contorul ... si-o luam de la zero ...
Prin credinta a fost mutat Enoh de pe pamânt, ca sa nu vada moartea. Si n-a mai fost gasit, pentru ca Dumnezeu îl mutase. Caci înainte de mutarea lui, primise marturia ca este placut lui Dumnezeu.   Evrei 11:05

Offline alx

• Administrator
  • MAESTRU
  • *
  • Mesaje postate: 2,167
  • E greu sa vorbesti despre adevar...
  • Liked: 561
  • Likes Given: 667
« Răspuns #83 : 29 Iunie 2014, 11:01:15 »
Am infiintat o noua sectiune pe forum: "Subiecte...Ireale!"
    In aceasta sectiune vor ajunge toate topicurile/mesajele care au legatura ce realitati paralele,diferite de aceasta!
”O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit.”

Offline StarDust

• Moderator Global
  • MAESTRU
  • *
  • Archaean soul
  • Liked: 563
  • Likes Given: 1198
« Răspuns #84 : 29 Iunie 2014, 11:29:13 »
Cred ca ar merge "Ireale/Science Fiction"
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16.
http://themillenniumreport.com/2016/03/the-flat-earthers-

Offline alx

• Administrator
  • MAESTRU
  • *
  • E greu sa vorbesti despre adevar...
  • Liked: 561
  • Likes Given: 667
« Răspuns #85 : 29 Iunie 2014, 11:45:50 »
Cred ca ar merge "Ireale/Science Fiction"
done
”O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit.”

Forum RUFOn

« Răspuns #85 : 29 Iunie 2014, 11:45:50 »
Părerile exprimate pe acest forum aparțin utilizatorilor acestora și nu pot fi considerate ca fiind informații oficiale sau promovate de acest site/forum.
În conformitate cu prevederile politicii de confidențialitate acceptate la înregistrare, fiecare utilizator este răspunzător de informațiile publicate pe acest site și nu sunt asumate de administratori sau proprietarul acestui forum.