Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Ce ar trebui sa facem daca intalnim un extraterestru?

Creat de adelinn, 24 Noiembrie 2006, 23:45:50

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

calator astral

nu nu urban...eu vorbesc de reptilieni nu de posesie demonica.
extraterestri oribili care manînca oameni.

dar stii tu foarte bine de ce anume vorbesc, înteleg rolul tau si al altora pe rufon.

horia2008

Citat din: calator astral din  17 August 2011, 13:57:00
revin pe acest topic cu unele precizari necesare, deoarece sopîrlele s-au înmultit nepermis de mult, rapesc si se plimba nestingheriti pe Terra,nu e exclus ca oricare dintre voi sa întîlneasca accidental un reptilian.

Primul gest : daca vezi ditamai reptilianu ->nu cumva sa îi intorci spatele! inspiri puternic, expiri, eviti privirea directa în ochii lui.
Expui mîinile (fara sa le ridici, mare-mare atentie, usurel!) daca te intreaba ceva (cine esti, ce faci aici,cum de-ai ajuns aici, ce vrei, cam astea sînt întrebarile, ei vorbesc (si) româna, o româna putin arhaica) concentreaza-te sa intelegi si raspunzi scurt si calm, fara sa te lasi cuprins de teama (ei simt instinctiv modificarea cîmpului tau energetic si atunci te halesc!).

Daca în schimb este un grey (la fel de periculos, chiar mai violent,mai agresiv, desi micut) : îi vorbesti fara noima, dar pe un ton autoritar,ferm,fara agresivitate însa.
Daca schimbi structura frazei si inversezi cuvintele sau chiar inventezi unele cuvinte, el este pierdut,prea rational sa reziste, nu va putea întelege intentia ta si se va speria, va pleca.

confirm, asa este; desigur, si Lorin Fortuna la fel ne sfatuieste...



calator astral

Citat din: horia2008 din  17 August 2011, 14:10:29
confirm, asa este; desigur, si Lorin Fortuna la fel ne sfatuieste...




îti multumesc mult horia pentru ajutor...cine este lorin fortuna?
daca zice asa-ceva înseamna ca STIE si are curaj!
ma voi interesa in amanunt despre acest lorin fortuna, sursele mele sînt MILITARI din anumite structuri. Români de-ai nostri.

Urban

#93
Citat din: calator astral din  17 August 2011, 14:12:37
îti multumesc mult horia pentru ajutor...cine este lorin fortuna?
daca zice asa-ceva înseamna ca STIE si are curaj!
ma voi interesa in amanunt despre acest lorin fortuna, sursele mele sînt MILITARI din anumite structuri. Români de-ai nostri.

Nu e nevoie sa te interesezi pentru ca e pe net deja... te-ai intelege foarte bine cu el, chiar ati putea sa faceti un forum impreuna!

Lorin Fortuna

horia2008

Citat din: calator astral din  17 August 2011, 14:12:37
îti multumesc mult horia pentru ajutor...cine este lorin fortuna?


Lorin Fortuna?

Altul care abereaza pe tema reptilienlor, balaurienilor, pestilienilor si altor lighioane...

Parerea mea!

calator astral

#95
Citat din: horia2008 din  17 August 2011, 14:22:47
Lorin Fortuna?

Altul care abereaza pe tema reptilienlor, balaurienilor, pestilienilor si altor lighioane...

Parerea mea!
nu eu am vorbit de el, ci chiar tu,asta-i culmea, tu scrii de el si tot tu îmi reprosezi în mesaju imediat urmator ca asta zice si el, care e un aiurit, sînt altii, sute de oameni curajosi, zeci au disparut misterios altii au murit foarte rapid dupa dezvaluiri, cauta si tu pe net informatii despre acesti reptilieni, da un google "reptilieni" si vei vedea ca nu sînt chiar asa nebuni,nici izolati, cei care stiu Adevarul despre colonizarea Terrei de catre ei, pe loris fortuna nu îl cunosc...poate abereaza...poate nu...pîna acum nu am auzit niciodata de el, dar daca da aceleasi sfaturi în caz de întîlnire cu un reptilian, atunci Dumnezeu sa îl ocroteasca. E de partea cea buna.


Urban

#96
Citat din: calator astral din  17 August 2011, 14:28:22
nu eu am vorbit de el, ci chiar tu, sînt altii, sute de oameni curajosi, zeci au disparut misterios altii au murit foarte rapid dupa dezvaluiri, cauta si tu pe net informatii despre acesti reptilieni, da un google "reptilieni" si vei vedea ca nu sînt chiar asa nebuni,nici izolati, cei care stiu Adevarul despre colonizarea Terrei de catre ei, pe loris fortuna nu îl cunosc...poate abereaza...poate nu...pîna acum nu am auzit niciodata de el, dar daca da aceleasi sfaturi în caz de întîlnire cu un reptilian, atunci Dumnezeu sa îl ocroteasca.

Reptilienii sunt BAZA RELIGIEI baietica... ia cerceteaza tu mai bine..

calator astral

Citat din: Urban din  17 August 2011, 14:31:42
Reptilienii sunt BAZA RELIGIEI baietica... ia cerceteaza tu mai bine..

am oprit aici orice dialog cu tine, urban. Reptilienii sînt baza satanismului, da, stiam.
Daca tot ai vorbit Religie, uite ce ne zice Biblia :

Psalmul 91 :"Vei păşi peste lei şi peste năpîrci, şi vei călca peste pui de lei şi peste şerpi. Fiindcă Mă iubeşte-zice Domnul-deaceea îl voi izbăvi!".

Matei 23:33  - Şerpi, pui de năpîrci! Cum veţi scăpa de pedeapsa gheenei?

Matei 12:34- Pui de napirci, cum ati putea voi sa spuneti lucruri bune, cind voi sinteti rai?
,,Pui de năpîrci, cine v'a învăţat să fugiţi de mînia viitoare? Faceţi dar roade vrednice de pocăinţa voastră. "




horia2008

Citat din: calator astral din  17 August 2011, 14:28:22
nu eu am vorbit de el, ci chiar tu,asta-i culmea, tu scrii de el si tot tu îmi reprosezi în mesaju imediat urmator ca asta zice si el, care e un aiurit.....

eu am vorbit de el, desigur, dar tu pricepi ce vrei (sau am fost eu prea subtil, nu cred...); tipul e notoriu si patologic (parerea mea, desigur), de-aia l-am mentionat
subscriu la sugestia lui Urban

Urban

#99
@Calator
Nu demonstra ca esti analfabet, repet... reptilienii sunt BAZA RELIGIEI.
Ia vezi pe Google... de unde se inspira Biblia aia?

Xanadron

Ma tem ca, in ritmul asta, RUFOn se transforma in CHAT. :-D

Strict ontopic: Lorin Fortuna (care, culmea, inca mai preda la o facultate - tehnica, ce-i drept - din Timisoara) si mie imi lasa, din pdv. pur psihiatric, impresia unui psihotic cu manifestari compulsiv-impulsive. :roll:

Faptul ca-s destui dementi cu obsesii reptiloid-balauriforme :lol: pe lumea asta nu inseamna insa automat ca trebuie exclusa aprioric "ipoteza reptiliana".
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/