Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Intalnire RUFOn - Bucuresti - 26 noiembrie 2006

Creat de spooky, 16 Noiembrie 2006, 02:09:38

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

spooky

Va invit sa incepem sa ne intalnim si sa ne cunoastem mai bine, cei din Bucuresti si nu numai.

Locatie: nestabilita (astept propuneri), Bucuresti
Data: duminica, 26.11.2006 (alta zi?)
Ora: 11:00 (prea devreme?)

Cei care doresc sa participe la aceasta intalnire ii rog sa ianunte sau sa-mi dea un mesaj in privat.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

liteady73

Salut Spoky !...

Felicitari pentru initiativa !... Invitatia e mai mult decat binevenita !... :-)

Ziua de duminica, 26 noiembrie, e bine aleasa, ca de fapt orice zi de duminica, iar ora 11.00 e ok.

Locatia. Aici e o problema. Eu sant in Bucuresti. Nu pot sa propun un loc de intalnire, las aceasta optiune sa fie hotarata de ceilalti membri. Membrii care nu locuiesc pe raza capitalei o sa le fie mai greu, daca nu chiar imposibil, sa vina la o eventuala intalnire in Bucuresti.

Oricum, mai e o saptamana pana la eventuala intrunire. Sant dispus sa vin la o intrunire facuta la stilul liber - poate o terasa, sau club, e prea frig sa mai stam pe afara.



jackie28t

#2
Sper sa fiti cat mai multi si sa va cunoasteti cat mai bine.
Va urez o intalnire placuta toti celor care vor fi prezenti maine la intalnire si sa nu uitati sa faceti si un mic record ca memorie.
Succes si o zi placuta.Ne vedem maine. :wink:

pri3st3ss

cum a decurs intalnirea? ne oferiti si noua niste informatii?
despre ce ati discutat?
Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.

Dreamy

hello priestess....!!

cred ca si eu as vrea si sunt fff curioasa sa stiu cum a decurs intrevederea!!...


darkness

buna,dreamy!
cred ca cereti informatie secreta :-D :lol: :mrgreen:

chiar asa nimeni nu vrea sa spuna?

liteady73

Salut !...

Din pacate intalnirea nu a mai avut loc. Au fost, din cate am inteles, foarte putine persoane care au dat curs invitatiei care nu au putut din diverse motive sa vina, printre ele aflandu-ma si eu.

A ramas sa se propuna o noua data si un loc pentru o viitoare intrunire a membrilor RUFON. Las membrii si administratia RUFON sa hotarasca detaliile viitoare intalniri.

Oricum, o astfel de intalnire eu cred ca va avea loc. Sant optimist. :-)

Dreamy

hello everybody!!!

sincer nu ma mai asteptam la un raspuns la intrebarile noastre...chiar incepusem sa cred ca v-ati intalnit si ati facut o conspiratie gen MIB..si normal ca orice conspiratie-UFO- este interzisa publicului larg :lol:!!!

ideea cu intalnirea este grozava insa a venit intr-un timp destul de scurt...si hai sa fim seriosi si sa gandim logic...e mult mai comod sa stai la vorba pe scaun in fata pc-ului decat sa te intalnesti pe strada sau ma rog intr-o locatie oarecare cu un grup de oameni total necunoscuti....prima reactie ar fi una de stanjeneala.

cred ca cel mai bun mod de intalnire ar fi o expeditie de cercetare unde toata lumea interesata sa vina plina de elanul curiozitatii si binenteles de dorinta de a avea cu cine impartasii observatiile expeditiei...intr-un forum propuneam o expeditie in muntii Buzaului...bineinteles asta pentru la vara cand timpul este mai permisiv pentru asa ceva

liteady73 multumesc pentru informare  :wink:

calinahanna

Va mai intalniti sau nu?

Ca sa stiu daca si cand sa ma auto-invit si eu... :mrgreen:

xennon_2000

cand mai organizati vreo intalnire ????????sa stiu si eu...plss