Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

pusti atins d et

Creat de cristi, 11 Ianuarie 2006, 16:28:45

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

cristi

am luat linku asta dp un forum.. cica filmu a  fost dat la tv in mexic..
niste pusti jucau fotbal la 2 dimineata.. scapa mingea.. unu se duce sa o ia.. si e atins d un et.. nu pare a fi fake.. filmu e facut cu un telefon daia are calitate proasta si a fost "lucrat" d o televiziune de aceea se focalizeaza si se schimba luminozitatea.. pustiu zicea ca mana lu ala e rece.. ce am citit ca a tradus cineva ca dupa tipu ala tipa ca e cineva acolo sa fugim.. etc..

http://www.lacoctelera.com/myfiles/pierrot/Marciano.3gp

merge doar cu real player.. astept pareri ;)

draculasblood

nu prea e gri ...caci se vede o mana verde...dar mi-e sa nu fie facut...

wlady

da, este posibil dar : ce sa cred : un pusti a filmat o mana verde care atingea un alt copil , sa fim sinceri ..... poate ca dak se vede doar mana e posibil sa-si fi pus un alt copil o manusa

cristi

Citat din: jackie28tCristi,
Ar fi ma bine sa  postezi aici acel link de la acel forum sa vedem si noi care-i treaba....

http://www.abovetopsecret.com/forum/thread190504/pg1[/url]

draculasblood

degeaba e un om sau copil cu o manusa caci n-avea cum sa se ascunda asa de bine dupa stalpul ala...

wlady

Am vazut filmu e demntial  ... de ireal .. voi v-ati uitat mai bine .. de ce acei copi nu l-au bservat sau poate acel ET a vrut sa fie inv pana vine acel copil n-are logica .. incerc sa descifrez filmul da e cam fake dupa mine sa ma uit mai atent.

draculasblood

mie nu mi se pare deloc fake...e normal ca acel ET sa fi asteptat acolo iar cand copilul ajungea sperand ca ceilalti nu se uita il lua...poate :D

mey_mey

eu cred ca este adevarat...ma baga in sperieti mana aia..si oricum ...numai un bolnav psihic ar face o gluma ca asta si sa o puna pe net !!!!!!!! :D

draculasblood

eu o tin tot pe a mea !
si nu ati vazut ce au declarat louitorii de acolo ?

mey_mey

mda...daca ar fi fost om sigur ar fi fost vreun copil de ala ffff bolnav care e slab ..vai de capul lui  :? ...dar oricum mi se pare curios ca nu s-s dus alienu dupa copii... :?  :shock:  :!:..si de ce s-u apucat sa filmeze cum se joaca? asta era cam intentionat!!!!!

wlady

Citat din: mey_meymda...daca ar fi fost om sigur ar fi fost vreun copil de ala ffff bolnav care e slab ..vai de capul lui  :? ...dar oricum mi se pare curios ca nu s-s dus alienu dupa copii... :?  :shock:  :!:..si de ce s-u apucat sa filmeze cum se joaca? asta era cam intentionat!!!!!

asta zic si eu ... cam totul era previzibil .. de ce pustiul a dat zoom exact langa acel stalp ... si cum de mingea s-a dus asa departe ...  :roll:

spooky

se pare ca nimeni nu a remarcat absolut nimic in partea dreapta a stalpului...
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

draculasblood

ce anume spooky ?
iar pentru mey_mey spunem te rog frumos cate alte jocuri cu mingea nu sunt filmate cu telefonul in fiecare zi ? :lol:  :lol:  :lol:

spooky

Citat din: draculasbloodce anume spooky ?

ca NIMIC nu se observa in partea dreapta a stalpului....
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

draculasblood

pai asta am observat-o mai demult dar nu m-am prins la ce te referai...
pai vezi tu spooky asta e si chestia ca in dreapta nu se vede nimic deci e ceva  ciudat ...caci un om nu ar putea sa se inghesuie atat...