Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

NationalTV-Miezul Problemei [DORNEANU, STRAINU] [26 octombrie 2006]

Creat de spooky, 12 Octombrie 2006, 20:29:44

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

spooky

"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

jackie28t

Multumesc de expunerea emisiunii Spooky.
Apropo tocmai precizasem cateceva in posturile anterioare.Cand ai timp te rog sa arunci o privire si acolo. :wink:

APOLLO

Felicitari Spooky pt. participare si pt. materiale.Nu stiu ce materiale a adus domnul Strainu , dar unele din cele prezentate erau penibile.(Sper ca nu tu le-ai dar celor de la Ntv :lol:)
Penibila a fost si scuza celor de la NationalTv cand au amanat emisiunea pt. sau a "procesa" materialele (sau , ma rog, cum vi s-a zis), pt. ca am vazut emisiunea cu tot cu pauzele din platou si materialele erau imprastiate peste tot , moderatorul era mai presus de "varza" ,iar cei ce se ocupau de postarea lor pe "sticla" pareau ca sunt copii de gradinita care au primit o jucarie noua si nu stiau sa o foloseasca.
Sper sa gasiti o televiziune serioasa care sa abordeze acest subiect intr-un mod profesionist si care sa va aloce cel putin o ora pt. ca sunt multe de zis.
Spooky , mie personal mi-a placut ce-ai scos pe gura :) si mi-a placut si strategia ta de abordare a emisiunii...la inceput mai tacut , spre sfarsit cand d-nul Strainu si-a epuizat balivernele , ai spus lucruri mlt mai interesante si la subiect.Tine-o tot asa, faci treaba buna si incerca pe cat posibil sa nu ii mai mai bagi pe cei de la ASFAN in aceeasi oala (emisiune) cu tine sau cu ryn , pt. ca meritati (meritam)ceva mai bun.
Ar fi o irosire de spatiu sa fim doar noi in univers.

calinahanna

@spooky

Se pare ca nu mai exista inregistrarea pe net...
Ai idee daca o mai pot gasi undeva?

spooky

"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984