Sectiune pentru limba româna > Emisiuni Radio/TV

Teoria Conspiratie - OZN in Romania - Luni 11 septembrie 2006, 20:15, TVR1

(1/10) > >>

spooky:
Dragi prieteni,

va invit sa vizionati luni seara, pe TVR1 de la ora 20:15, emisiunea "Teoria Conspiratiei", al carui realizator este Cristian Rauta, despre fenomenul OZN in Romania. Eu si Florin Sirbu (ryn) imrepuna cu o alta persoana careia nu am sa-i dezvalui numele acum (surpriza), am incercat sa ne aducem aportul la aceasta emisiune. Pot sa va spun de pe acum ca se pune accent si pe fenomenele de la Padurea Baciu... mai mult nu stiu cine mai apare in aceasta emsiune.... asa ca va fi si pentru mine o surpriza.

jackie28t:
Ce surpriza mare. :-)
Ce mult i-mi doresc sa vad emisiunea ''Teoria Conspiratie'' dar din pacate nu prind nici TVR1.Poate ca ar trebuie sa-mi setez antena intr-o alta directie :|
As fi foarte recunoscator daca cineva ar putea inregistra o parte din emisiune sau cel putin doar cateva minute si de-a expune aici.Cu o camera de filmat sau de fotografiat...poate cu un telefon mobil? :roll:
Jackie28t

udar:
Multumim de anunt...

udar:
Felicitari pentru participarea la emisiune. Am simtit de la o posta stilul TVR. Pacat ca traducatorul acela platiti din banii nostri de abonati a facut cateva greseli de traducere.

Ceea ce mi se pare jenant este timpul acordat unei asemenea emisiuni. O ora era asa de mult?

toma:
Legat de cele de mai sus, chiar am sa te rog spooky sa cauti acel e-mail! Ma tem ca nu va fi gasit!

Asa cum sa revenim la o(zn)ile noastre. Mi-a placut emisiunea, decent facuta, incearca sa miste ceva, chira daca unele lucruri sint oarecum lamurite (treaba cu fotografiile din padurea Baciu. Apropo, cum si in ce mod s-a masurat radioactivitatea??????). Nu stiam de episodul din Fagaras.
Intimplarea din delta ar putea fi provocata de poligonul de la Capul Midia. Am fost la trageri cunosc perfect fenomenul.
In legarura cu pinii "rosii", am mai vazut asa ceva, e vorba de un parazit. A luat cineva probe???Rezultate???
Filmul cu rusii imi pare chiar caragios: merg in pas de defilare, unul din coltul din dreapta chiar ridea, nimeni din zona nu parea a fi cit de putin curiuos fata de obiect, forfota multa fara rost, similara cu o figuratie. Cit despre autopsie.....
Va...urma???

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version