Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Frumusetea Naturii!

Creat de jackie28t, 18 Iunie 2006, 15:07:56

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

prosecco

ciuculete ce gasca ai.le place la fotografiat,vad :grin:

jackie28t

Ciuciulete,vad ca iubesti animalele si natura.Ai intradevar 4 pisici dragute.Sunt sigur ca lui pri3st3ss o sa-i placa pisoii. :-D

Multumesc tuturor celor care participa la acest topic despre frumusetea naturii.Pe langa multele subiecte cu extraterestrii,in acest forum,acele fiinte cu ochii mari care dau tarcoale pe furis in jurul pamantului ca sa ne fure vacile,graul si ''genele'' noastre.....mai ne recreem si noi cu aerul curat al naturii.Ganditiva,dintre cele 10 planete care s-au descoperit pana acum....care dintre ele credeti ca mai are o asa frumusete de natura ca planeta noastra Pamant? :roll:Trebuie sa respiram fericiti aerul curat din splendida noastra gradina.Ingrijiti-o si protejati-o. :wink:

Voi lasa doua imagini pe care le-am fotografiat in vara anului trecut in Fuerteventura :-D




pri3st3ss

superbe,jackie si ciuciulete!
Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.

pri3st3ss

si pisoii din colectia mea....
ciuciulete,pisoii tai sunt cuminti? ca ai mei se catara tot timpul pe ce apuca :lol:..sunt micuti si descopera secretele cataratului in copaci,uneori mai si cad....e chiar amuzant sa ii privesti,te deconecteaza
Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.

prosecco







:grin:

acesta a fost ultimul episod din seria "matze trasnite" :grin:.

voi mai reveni cu cateva peisaje superbe....mai tarziu

pri3st3ss

ce minunata e natura...
e cumva un  cactus in prima imagine? :lol:
nu,e o omida.. :-P

si desertul...dune ce se misca senzual in miscarea vantului.... :-D
Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.

maya

Chiar , ce pacat ca in fiecare zi dispar nu stiu cate zeci de specii de pe planeta....cred ca in curand vom disparea si noi...am auzit azi ca "gaura de ozon nu s-a mai largit" dar am impresia ca se "lucreaza din greu" sa se mentina constiinta oamenilor intr-o stare calduta de falsa siguranta si ca problemele cu ozonul si cu starea Pamantului sunt mult mai grave decat se lasa sa se "vada"

maya


prosecco


prosecco



un frumos leopard asiatic :grin:

pri3st3ss

ce "pisoi" dragut!!!
culoarea ochilor lui, e asemanatoare cu a mea...sau invers :-D :lol:

as vrea si eu unul...dar mai bine ii sta in salbaticie...atat timp cat o mai are...
Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.

prosecco

inseamna ca ai ochii frumosi :grin:

pri3st3ss

Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.

prosecco

...atunci de unde stii ca leopardul are ......dar mai bine......oglinda.....lasa

:wink:


pri3st3ss

:lol: :roll: :lol:
heh...asa mi-a zis cineva ca am ochii..fiecare cu parerea lui, dar oamenii mint,iar eu nu pot vedea ce vad ei...dar stii asta... :lol:


nu mai ai pisoi pls?
Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.