Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Sesizari si reclamatii ... de la Arhanghelul ...

Creat de Arhanghelul, 22 Februarie 2022, 23:44:59

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Arhanghelul

Buna seara.

Va rog, sa precizati pentru vizitatori " deoarece dumneavoastra nu sunteti logat nu puteti sa vedeti continutul salvat in serverele acestui forum " .
Pentru a putea vizualiza continutul complet ...  trebuie sa va faceti cont si sa asteptati aprobarea acestuia de catre un administrator sau moderator ... va multumim pentru interesul si preocuparea dumneavostra pentru acest forum.


De ce va scriu cele de mai sus ?
Am intrat si eu asa mai "nou" (rupt de noile conditii si reguli ale acestui forum) si -am constata ca tot continutul ATASAT in argumentarea celor exprimate de mine ... nu exista ... pentru terti ...  daca nu sunt logati pe forum ...

NU CERT PE NIMENI, nu este dreptul meu ... dar asa ne imputinam ... ne decimam singuri ...

Am zis.

Ex.mai jos ... accesati fara sa fiti logati ...

https://www.rufon.org/forum/index.php/topic,5054.msg103844/topicseen.html#msg103844

Prin credinta a fost mutat Enoh de pe pamânt, ca sa nu vada moartea. Si n-a mai fost gasit, pentru ca Dumnezeu îl mutase. Caci înainte de mutarea lui, primise marturia ca este placut lui Dumnezeu.   Evrei 11:05

abyss

Da, am observat ca exista aceasta setare de mai multa vreme daca nu chiar de la începuturi....

Modificările forumului pot fi implementate doar de către ADMINI.
Rugămintea mea este sa-l contactezi pe @Alx.
Mulțumesc.