Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Adevarul din spatele COVID 19 - Matrix e aici

Creat de Serban M, 27 Noiembrie 2021, 19:17:29

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Serban M

Salut, revin dupa multi ani de inactivitate pentru a posta asta.

Nu intrati pe niciunul din clipuri, daca sunteti slab de inger, va stiti cu probleme psihice, ori usor de afectat.

Cat de adanc se duce gaura de iepure ? iata ca astazi, suntem martorii unei adancimi de necrezut.

Covid 19 este nimic fata de ceea ce se afla in vaccin. Sunteti pregatiti ?

Pacea fie cu voi, va rog salvati clipurile, va rog luptati impotriva vaccinurilor !

Pana cand internetul e ingradit complet, pana cand electricitatea va fi intrerupta complet.

x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
Aceasta rasa de super - nano - bio - mecano - boti a fost "coapta" cati ani in laboratoarele marilor destepti, ca inainte sa ne serveasca in sange cu ea ? cine este in spatele acestui plan ? cat din om mai ramane om, dupa ce parazitul intra in gazda ?

Imprastiati informatia, pana cand mai o putem face, pana cand nu vom fi obligati complet sa acceptam crima

Cu bine

https://usaupload.com/5oUo/10000000_364843328733700_2487568896270452687_n.mp4

https://usaupload.com/5oTz/10000000_167265345619998_330670289152799461_n.mp4

https://usaupload.com/5oUp/10000000_429080432082352_1724001160627516254_n.mp4

https://usaupload.com/5oUq/10000000_1015313542367585_5767128547035375773_n.mp4

Grifon

Imi pare rău, colegule @Sirius13, dar legăturile puse de tine nu pot fi accesate.
Ori apare avertisment de nesiguranta a paginii, ori, daca se insistă, faimosul 404

Serban M

Linkurile sunt sigure, tocmai pentru ca e o modalitate usoara de a urca clipuri pe net, probabil exista acel mesaj.

Am revazut clipurile pe link, mai poate confirma cineva ca nu merg ? in cazul acela poate imi spuneti voi alta modalitate de a le urca, sunt convins ca o sa dispara curand de pe internet

diluna_coa

Nu merg link-urile, am incercat cu Firefox si cu Chrome.
Am reusit insa sa le deschid si descarc pe telefon (browserul Samsung)
Oricum pe telefon pana si Google imi da la cautare rezultate diferite si mai complete fata de ce obtin in browserele de pe desktop....
Daca crezi si nu exista n-ai pierdut nimic, dar daca nu crezi si exista atunci ai pierdut totul.

Serban M

Rog posteaza-le aici daca reusesti cumva, eu nu am cont de youtube, nu stiu cum sa le postez ca sa fie vizibile pe forum


Serban M

Adevarul este sumbru.. cei vaccinati nu trebuie sa se reproduca cu cei nevaccinati, avem deja doua rase umane acum.

Una este posibil, partial teleghidata

fiulploii

  Eu zic sa lasam spatele si sa privim drept in fata. 
Care este diferenta dintre adevar si realitate? Pot exista mai multe adevaruri si doar una bucata realitate?

Adevarul meu despre filmuletele respective, in caz ca intereseaza si alta parere.
   Zic eu ca sunt fake. Motive? Banii, frica si nu in ultimul rand, gloria sau exacerbarea eului in lumina reflectoarelor. Vorbesc strict de filmuletele initiale atasate acestui subiect.
   In primul rand, e exact ca si cu filmele cu ozeniciuri, nu sunt clare, au imaginea miscatoare.  :lol:  A filmat cineva vreodata ceva la microscop? daca esti pe fuga sau vrei sa scunzi adevarul atunci tii telefonul in mana, imaginea neclara, adica nefocalizata, na! , si tremuratoare.
   In al doilea rand, deh, tine de ceva cunostiinte din diverse domenii, in cazul de fata, din chimie. Ati auzit de ceea ce in engleza se numeste '' tin dendrites''? \urmariti filmuletul atasat si spuneti voi daca nu e mai clar in ce am atasat eu  :lol:  Imaginati-va ca o voce spune ca ceea ce vedeti s-a gasit in esantioane de vaccin contra... ce vrea fiecare. Mai pun si o muzica adecvata, o voce ingrijorata si gata ajentu' raspandac, nu?
   Mai sunt si alte elemente tehnice care ma obliga practic sa spun ca filmulete initiale sunt fabricate.

https://www.youtube.com/watch?v=n0jy6uVjRFQ

  Da, adevarul este sumbru dar se refera la altceva.



Serban M

Citat din: fiulploii din  29 Noiembrie 2021, 14:37:27
  Eu zic sa lasam spatele si sa privim drept in fata. 
Care este diferenta dintre adevar si realitate? Pot exista mai multe adevaruri si doar una bucata realitate?

Adevarul meu despre filmuletele respective, in caz ca intereseaza si alta parere.
   Zic eu ca sunt fake. Motive? Banii, frica si nu in ultimul rand, gloria sau exacerbarea eului in lumina reflectoarelor. Vorbesc strict de filmuletele initiale atasate acestui subiect.
   In primul rand, e exact ca si cu filmele cu ozeniciuri, nu sunt clare, au imaginea miscatoare.  :lol:  A filmat cineva vreodata ceva la microscop? daca esti pe fuga sau vrei sa scunzi adevarul atunci tii telefonul in mana, imaginea neclara, adica nefocalizata, na! , si tremuratoare.
   In al doilea rand, deh, tine de ceva cunostiinte din diverse domenii, in cazul de fata, din chimie. Ati auzit de ceea ce in engleza se numeste '' tin dendrites''? \urmariti filmuletul atasat si spuneti voi daca nu e mai clar in ce am atasat eu  :lol:  Imaginati-va ca o voce spune ca ceea ce vedeti s-a gasit in esantioane de vaccin contra... ce vrea fiecare. Mai pun si o muzica adecvata, o voce ingrijorata si gata ajentu' raspandac, nu?
   Mai sunt si alte elemente tehnice care ma obliga practic sa spun ca filmulete initiale sunt fabricate.

https://www.youtube.com/watch?v=n0jy6uVjRFQ

  Da, adevarul este sumbru dar se refera la altceva.

"Motive? banii" ma faci sa rad. oamenii aia sunt religiosi din ce am vazut si se expun pericolului de a fi tinte.

Cu toata stima si experienta in domeniu, cred ca esti diversionist 100%.

Oamenii respectivi sunt doctori, imaginile cu entitati auto-asamblante sunt reale si prezentate. Nu exista astfel de stiinta cunoscuta.

Stima

fiulploii

Citat din: Sirius13 din  29 Noiembrie 2021, 14:50:11
"Motive? banii" ma faci sa rad. oamenii aia sunt religiosi din ce am vazut si se expun pericolului de a fi tinte.

Cu toata stima si experienta in domeniu, cred ca esti diversionist 100%.

Oamenii respectivi sunt doctori, imaginile cu entitati auto-asamblante sunt reale si prezentate. Nu exista astfel de stiinta cunoscuta.

Stima

:lol: :lol: la cat de repede ai raspuns , urcand si filmele pe fb, am impresia ca nu te-ai obosit sa vezi linkul atasat in postarea mea.
De obicei cine striga ''hotul'' e hotul  :lol:
  Am zis ca sunt mai multe adevaruri? Am zis. Fiecare e liber sa isi aleaga adevarul lui, eu nu constrang pe nimeni  :lol:
  Aceeasi stima.

Serban M

Citat din: fiulploii din  29 Noiembrie 2021, 14:56:37
:lol: :lol: la cat de repede ai raspuns , urcand si filmele pe fb, am impresia ca nu te-ai obosit sa vezi linkul atasat in postarea mea.
De obicei cine striga ''hotul'' e hotul  :lol:
  Am zis ca sunt mai multe adevaruri? Am zis. Fiecare e liber sa isi aleaga adevarul lui, eu nu constrang pe nimeni  :lol:
  Aceeasi stima.

Mare maestru al diversiunii. Acum inteleg de ce ai pus titlul ala. Ma intreb cum de nu te-au depistat colegii mai devreme.

Citez legat de ce am postat :

It's all real
What this research demonstrates is that:

Self-assembling nanotechnology is real.
Biocircuitry interface nanotech is real.
The nanowires and nanocircuits can be controlled by external electromagnetic fields.
This tech has been studied and developed for at least two decades and is backed by a large body of published research.
It is therefore feasible for today's "vaccines" to contain self-assembling nanotechnology that interfaces with human biology and is controlled by external broadcasts. This doesn't prove that such a scenario is happening for certain, but it shows that the tech exists and is feasible.
If you're still not convinced, consider this text from a study published nearly a decade ago


https://www.brighteon.com/4013bbf1-6205-466e-b0a3-698fd2487412

fiulploii

Citat din: Sirius13 din  29 Noiembrie 2021, 14:50:11
...

Cu toata stima si experienta in domeniu, cred ca esti diversionist 100%.

...

Citat din: Sirius13 din  29 Noiembrie 2021, 15:25:19
Mare maestru al diversiunii. Acum inteleg de ce ai pus titlul ala. Ma intreb cum de nu te-au depistat colegii mai devreme.

...

  1. nu crezi ca iti permiti cam multe epitete si etichete, stimabile? Aici nu suntem in spatele blocului sa iti permiti golanisme, clar?
  2. cum se numeste acela care in lipsa de contraargumente face atacuri la persoana?  Din punctul meu de vedere te-ai descalificat ca partener de dialog, nu mai existi. Punct.

Serban M

Prefer sa nu ma angrenez la diverse capcane tipice diversionistilor.

Adaug niste poze facute de un prieten la microscop, aceste structuri au aparut dupa 2-3 zile, structuri cu unghiuri de 90 grade, structuri ce nu ar trebui sa existe in natura, banuim impreuna ca sunt fix ceea ce s-a discutat in unele din postarile de mai sus. El este inca socat, nu isi poate reveni din ideea ca a vazut singur in vaccin, asa ceva, vaccin preluat de la o firma din cele 3 clasice.

E un microscop cu zoom mic, cam atat s-a vazut dupa 3 zile

StarDust

Subscriu celor postate de @fiulploii. Cu siguranta formele rectangulare au o explicatie stiintifica si fireasca. Eu mi-am facut al treilea vaccin. Am sperat ca astfel o sa ma pot conecta gratis la satelitii 5G a lui Elon... nici o sansa. :))))
Lasand gluma la o parte... ma tin departe de teoriile conspiratiei. Vad ca mai nou, Germania a hotarat si ea sa isi "extermine" populatia prin vaccinare, Rusia la fel...
Eu zic sa lasam selectia naturala sa isi faca treaba.
Doar parerea mea...
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16