Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Ce faceti pentru sanatatea voastra?

Creat de august, 31 Ianuarie 2020, 14:01:15

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

august

Daca tot mi-am luat curajul de a-mi creiona cit de cit profilul, n-o sa ma mai ascund asa de mult si in primul rind voi scrie
asa cum am invatat de mult, fara i dia a, fara gramatica noua, fiindca am o virsta sa-i zicem respectabila, chiar daca par
altcumva.

Si ca sa destindem putin atmosfera - fara a initia o maculatura - desi sint sigura ca are cine sa bage la cosul de gunoi -
ma gindeam sa scriem dezinvolt pe cit posibil, pentru noi, cei care sint membri scriitori pe acest forum, de una, alta si
nu degeaba, dar in primul rind pentru sanatatea noastra in intregul ei.

La mine conteaza foarte "important" sa dai drumul gindurilor mai deosebite care iti trec prin minte.
Ceea ce fac si acum, cu speranta ca vor fi impartasite.

Intrebati orice va este necesar sa va simtiti degajati, cu respectarea bineinteles a Gazdei/Regulamentului.

Salutari Onorabile!

StarDust

Nu trebuie sa te stresezi prea tare (nu face bine la sanatate :) ) referitor la modul in care scrii. Au fost in trecut vre-o 2-3 useri care poceau in asa hal limba romana pe aici incat era tare greu sa urmaresti ce vroiau sa spuna. Nu se cere un limbaj academic caci nu suntem pe un forum lingvistic.
Asa ca... nu pot decat sa iti urez: spor la scris lucruri utile pe aici!
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16

august

Oooooo, bine imi pare sa vad un moderator care raspunde cu suflet .

Iubesc oamenii!

Incerc sa nu ma mai stresez pentru ca nu scriu bine.

Dar nu stiu cum sa fac sa inserez in raspuns, citatul cui vreau sa-i raspund, sau nu am rabdare.

Oricum, la ce experienta am capatat pe internet, cred ca el , netul ma va ajuta sa mai traiesc ca la tinerete. :lol: