Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Fortean Times

Creat de prodcomb, 17 August 2018, 19:26:14

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

prodcomb

Răsfoiește cineva așa ceva?
distanța dintre a observa și a descoperi este cuprinsă între zero și infinit

fiulploii


prodcomb



   :)

(tot din surse ruse?)   ;)
distanța dintre a observa și a descoperi este cuprinsă între zero și infinit


prodcomb

Dacă-i grastis, da!    :roll:
distanța dintre a observa și a descoperi este cuprinsă între zero și infinit

fiulploii

Credeam ca subiectul deschis de tine este despre ceva mai mult decat o gratuitate aparenta. De exemplu, revista are un forum destul de interesant.
http://forum.forteantimes.com/index.php

Bine, nu e in rusă, ghinion  :lol:

prodcomb

Citat din: fiulploii din  28 August 2018, 10:58:13
Credeam ca subiectul deschis de tine este despre ceva mai mult decat o gratuitate aparenta. De exemplu, revista are un forum destul de interesant.
http://forum.forteantimes.com/index.php

Bine, nu e in rusă, ghinion  :lol:

Am semnalat o sursă de informații utilă, deci nu este o ,,gratuitate" chiar și aparentă.
Mă bucur că ți-a plăcut forumul ei.
Ghinionul este al tău că nu știi rusă, sunt multe forumuri în rusă interesante. Dar ,,goagăl" traduce, deci ar fi abordabile.
:lol:
distanța dintre a observa și a descoperi este cuprinsă între zero și infinit

fiulploii

Citat din: prodcomb din  28 August 2018, 15:58:25
Am semnalat o sursă de informații utilă, deci nu este o ,,gratuitate" chiar și aparentă.
Mă bucur că ți-a plăcut forumul ei.
Ghinionul este al tău că nu știi rusă, sunt multe forumuri în rusă interesante. Dar ,,goagăl" traduce, deci ar fi abordabile.
:lol:

:lol: intorci bine din condei facand sa para totul in avantajul tau . Buna scoala ai urmat. Felicitari!

   Nu ai semnalat nimic, ai intrebat doar. Si nu stiai nimic de forum si nici de altele  :lol: :lol: :lol: Am raspuns si de aici incolo a urmat doar teatru ..gratuit "indeed".  :lol:
  Viata placuta in continuare!

prodcomb

#8
Citat din: fiulploii din  28 August 2018, 23:27:32
:lol: intorci bine din condei facand sa para totul in avantajul tau . Buna scoala ai urmat. Felicitari!

   Nu ai semnalat nimic, ai intrebat doar. Si nu stiai nimic de forum si nici de altele  :lol: :lol: :lol: Am raspuns si de aici incolo a urmat doar teatru ..gratuit "indeed".  :lol:
  Viata placuta in continuare!

Asta este părerea ta; nu prea interesantă.
Adevărul este că nu am timp de postări ,,magnum", credeam că ai observat.
Viața este plăcută dacă îmbini plăcutul cu utilul; în general utilul primează.

Nu ceda primului impuls!    8-)

PS
Dece crezi că s-ar vedea greu pe prima pagină din rețea a lui ,,Fortean Times" că au și blog și forum?
:))))))


distanța dintre a observa și a descoperi este cuprinsă între zero și infinit