Resurse > Video [legaturi]

The Money Channel si OZN-urile

(1/4) > >>

alx:
In aceasta seara,de la ora 21.00,pe canalul mai sus mentionat,emisiune despre OZN-uri,invitat find colegul nostru Spooky,aka Paul Dorneanu.

Tyanu:
Observ ca astia de la Dolce l-au scos din grila. Noroc cu http://themoneychannel.realitatea.net/live-tv/

padme:
Am urmărit şi eu ceva din emisiune, am prins mai spre sfârşit. Mi-a plăcut atitudinea lui Paul vizavi de filmările alea hoax, material de documentare de pe youtube (ha,ha,ha) - slab, foarte slab. Cel puţin din materialul de încheiere partea cu cartea aia minunata găsită pe câmp şi intrată în posesia unui agent kgb prieten cu media, m-a dat efectiv pe spate!

StarDust:
Daca se poate posta si un link cu inregistrarea multam' fain! Nu am vazut-o live.

jean:
Interesanta, numai ca, Emil Strainu vorbeste cam mult si am impresia ca nu tot ce spune este adevarat desi este clar ca stie multe. Paul a trebuit sa faca fata si lui si moderatorului. Amandoi erau de aceasi parte a baricadei.
Mult mai interesanta va fi emisiunea de joia viitoare. Si domnul Farcas are multe de spus, iar domnul Emil Strainu nu cred ca va avea curajul sa intre peste dansul, asa cum a facut cu Paul.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version