Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

The Breakaways, Solar Warden & Cpt. Kaye/Cramer - se leaga ceva?

Creat de Xanadron, 17 Octombrie 2014, 12:30:20

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Xanadron

...sau e vorba doar de-o noua abureala comandata/regizata de sforarii PTB? :evil:
Aceasta-i deci intrebarea - reformulata ceva mai focusat decit in threadurile similare deja existente - la care sper sa gasim un raspuns pe noul topic (si unul din ultimele... la modul absolut) deschis de Je p-aici.

"PROJECT CAMELOT: RANDY CRAMER U.S. MARINE - EARTH DEFENSE FORCE" e titlul interviului care urmareste cam acelasi lucru:

PROJECT CAMELOT: RANDY CRAMER U.S. MARINE - EARTH DEFENSE FORCE
Interesant e faptul ca U.S. Marine Cpt. Kaye aka Randy Cramer sustine ca superiorii lui i-au comandat sa sifoneze povestile astea aparent SF despre cei 17 ani presupusi a fi fost petrecuti de el in serviciul The Solar Warden :ufo: ( "was asked by his superieurs to go public. Not as a brave whisleblower breaking all the rules.")

Afirmatie care nu reduce neaparat gradul de scepticism cu care-au fost receptate dezvaluirile lui efectiv socante (pentru unii cel putin.)  8-) In tagma scepticilor ma includ evident si pe mine, din simplul motiv al lipsei unor detalii esentiale din spusele lui - detalii ce-i drept nu chiar public cunoscute, dar totusi... io nu mi-s chiar Snowden. :-D
Asta nu inseamna ca nu cred o iota din spusele lui, ci doar ca nu-i el omu' implicat - doar un f. probabil pion al unei Disclosure[/i partiale, deformate si implicit mincinoase.

Poate ca detaliile vor veni insa cindva, insotite sper si de dovezi - subliniez asta fiindca de ipoteze nu ducem lipsa (v. si inregistrarea asta hiperlunga, dar f. interesanta cine are timp de ea -  cu 4 exeprti pe felia Omenirii v.2.0):
Mars Roundtable with Randy Cramer, Andrew Basaigo, Laura Eisenhower, ALfred Lambremont Webre, & Dr
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

Xanadron

Un nou clip (tot TLTBW = Too Long To Be Watched :-D) cu "Cpt. Kramer" vine cu afirmatii la fel de aiuritoare, cum ar fi:

- Pamintul va fi repopulat treptat cu "elite" aflate acum in coloniile de pe Marte :-o (si care-ar fi superioare din pdv genomic noua.)
- El, cpt. Randy Cramer, ar fi oficial autorizat de la cele mai inalte nivele de comanda ale U.S. Marine Corps, sa informeze boboru' 'merigan despre toate manevrele secrete (si murdare, evident) ale Omenirii 2.0 (The Breakaway Civilization), conform unui anume Articol 21 promulgat in '53 de ex-presedintele Eisenhower:

   "Capt. Randy Cramer states straightforwardly that he was authorized under Article 21 by his chain of command to speak out. He says, "When I agreed to speak publicly, my security clearance was raised to a Blue/Gold-13, which has granted me full access to USMC ss intelligence files, and weekly briefings by Brigadier General Julian Smythe, personally."
   According to Capt. Cramer, "USMC Special Section (ss). is a covert Unacknowledged Special Access Program (or USAP) signed into law as a legal and covert branch of the US military in 1953 by President Dwight D. Eisenhower. USMC ss was mandated by President Eisenhower through the USMC ss special code to meet the exopolitical questions of EBE's, (Extra Terrestrial Biological entities) and ETV's (Extra Terrestrial Vehicles); to assist in assessing diplomatic opportunities and military threats and advise the MJ-12 committee and special study groups (SSG's) with intelligence from a fully staffed and operational military intelligence machine, and respond to their requests for specially trained military assistance in all matters extra terrestrial."


Pina la noi detalii, eu cel putin ramin in continuare sceptic ca Cramer asta ar fi "the real deal", chiar daca unele din presupusele lui dezvaluiri se pupa oarecum cu unele din concluziile trase de unii :lol: teoreticieni/cercetatori seriosi ai "programelor negre". 8-) :ufo: :martiansad:

US Marine Mars Officer: Breakaway civilization to repopulate Earth with Mars DNA pool colonists
https://www.youtube.com/watch?v=LY3PjUkIqco
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

Xanadron

O masa rotunda = interviu al cunoscutului inevstigator Alfred Lambremont Webre cu Simon Parkes si acelasi cpt. Randy Cramer aduce la rampa (na ca era sa zic "pe taraba din piatza mondiala" :-D) alte date - aparent la fel de abracadabrante ca restul celor postate-n monologurile mele de mai sus.

http://newsinsideout.com/2015/01/roundtable-pleiadian-nuke-destroyed-mars-ecology-cheney-ran-mars-colony-corporation/
https://www.youtube.com/watch?v=bc0RIUsWWUQ

De-ar fi sa credem toate sifonarile astea expuse cu maxima convingere, Dick Cheney :evil: pare sa-si fi bagat coada, ba chiar si coarnele in mai toate misculatiile "negre" din ultimele decenii (nu doar alea irako-afgano-haliburtoneze din 2001-2009 deci) si s-ar trage de sireturi cu reptoizii, :-( mantizii-insectoizi :martiansad: etc etc.

Eu cel putin continuu sa cred ca toate mini- sau maxi-circus-urile astea din media alternativa, desi aproape sigur regizate De-Mai-Sus, contin fractiuni de adevaruri circumscrise unei inevitabile - fiindca tot De-Mai-Sus comandate - Disclosure. :ufo:

Zic asta fiindca-s destule semne care-mi contrazic unele presupuneri mai vechi ("niciodata - da' NEVER EVER - n-o sa fie luata De-Foarte-Sus :evil: decizia vreunei Disclosure cit de anemice. Findca asta ar fi cronica unei sinucideri anuntzate a clasei milenar-parazitare.") - opinie care-ar fi ramas valabila totusi, daca n-as fi facut o mica-mare eroare de exprimare.
Fiindca atributul "cit de anemica" trebuia inlocuit cu "reala/completa".

Sint deci simptome destule care confirma indirect ideea accelerarii impunerii NWO, simultan cu startul unui anume gen de Disclosure declansate subtil pina si de Vatican - una partiala si fortzata cumva de aceiasi caposi gri, verzui, solzosi ori impielitati din spatele Cortinei.
Care par sa fi intrat intr-o acuta criza de timp. 8-)

In orice caz, forma sucit-ambigua de Disclosure inceputa de ex. SI din directia rusnacului-sef Medvedev pare sa respecte regulile unui scenariu bine gandit - altfel nu i-ar mai incapea pe atatia ca el toate tribunalele si puscariile din lume, indiferent cite paragrafe de legi "secretizante" si-ar aduce ca scuze.
Parerea mea... aproape finala deci: vremile-s deja "coapte", Arhontii-s in criza de imaginatie, :lol: iar Omul se desteapta - ajutat pe fatza sau nu.
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/