Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

raspuns la articolul Plopeni-Prahova

Creat de bibliotecarul, 08 Iunie 2014, 10:21:07

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

bibliotecarul

am tms pana acum 3 raspunsuri cu pozele originale si nu imi dadea voie sa le postez asa ca tmt inca odata ca nou subiect. am vazut comentariile si ....no coment. fiecare cu parerea lui si eu bineinteles, cu a mea. am mai spus in anterioarele raspunsuri ca acea postare facuta pe facebook este luata de pe ROAIM, numai ca domnul ...a taiat din comentariul facut de redactia AIM numele meu. aici aveti pt conformare articolul original: http://roaim.co.nr/?a=articles&p=947.tot aici, pe ROAIM aveti si originalele, pe care ma chinui sa le transmit de cateva zile. pozele (ca sa raspund la unele din intrebari) au fost facute de mine in Plopeni - Prahova, in data de 11.05 ac. se vede si pe poza data si ora. aparatul folosit: Nikon L320 model 2013. pozele au mai fost postate pe 2 site-uri din strainatate prin intermediul unei prietene. momentan, spun eu, am raspuns la unele din intrebarisi poate postati si originalele ca sa demonstrez fenomenul.

bibliotecarul

am mai aspus si ma repet, eu fotografiam natura, norii, avioanele. in ziua respectiva am facut peste 50 de fotografii si numai in acestea apar ...chestiile acelea. eu ma concentam pe avioane si darele lor si incercam sa prind si norii. acele ...au aparut la descarcarea lor si habar nu aveam de ele. cred ca sunteti constienti ca daca vedeam ceva deosebit ma focusam pe el si eventual filmam momentul. si multumesc! nu sunt tare meserias in ale calculatorului dar asa cum am tms pozele initiale asa am incercat sa tmt si originalele de 3 ori si de fiecare data nu m-a lasat. m-a lasat numai fara foto sa raspund. multumesc pentru raspuns Guest, dar asa cum am mai spus, eu cred ca din greseala am prins altceva, asa cum am pmt confirmarea si din alte site-uri. bineinteles fiecare are dreptul la opinie. eu unul m-am lamurit, daca cea cu avionul este slab focusat, in schimb in cealalta se vede mai bine. intre prima cu norii si a doua cu avionul sunt 33 de poze. multumesc! si numai revin asupra acestui subiect cu pozele originale si nici cu cele modificate.