Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

interesant,topicul "tiranului iluminat" blocat, moderatorii cer sondaj de opinie

Creat de socrate, 13 Aprilie 2014, 13:33:54

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

socrate

Nu, mica mi-a fost mirarea...... cand, am constatat ca, topicul "tiranului iluminat"  :wink:  a fost blocat pt."cercetare", urmand, concluzii ....ca apoii revenind, sa constat lipsa concluziilor cat si nedeblocarea topicului, promisa, (am ramas fara posibilitatea dreptului la replica,topicul fiind initiat de "tiran" :-D ) fiind  acceptata pe topic doar posibilitatea postarii unui sondaj(pe tema tiranului iluminat, a maestrului Giuliano si implicatiile acestui subiect in viata virtuala a forumului si nu numai,banuiesc....) "lucru" pe care l-am si facut....interesant.si foarte interesant..... va fi rezultatul sondajului...in desfasurare... :wink: :|

alx

Stimabile Socrate.
  In primul rand doresc sa te anunt ca sondajul initiat de tine pe topicul blocat a fost sters de catre mine,locul lui nefiind acolo.
  In al doilea rand,spre deosebire de unii(nu dau nume ca te superi),eu am si alta viata pe langa RUFOn,iar viata asta presupune multe responsabilitati si multe probleme.Asa ca nu am reusit sa ma incadrez cu analiza topicului respectiv in intervalul de timp promis.Insa nu am uitat,asa ca am facut-o acum.Iar concluzia este ca tu esti cel care a inceput cu jignirile,si te citez:
Citat din: socrate din  02 Aprilie 2014, 15:30:08
in intregul tau act de "ganditor", esti  doar "fecale".....
...........................................

....josnica creatura.........
......................................
. pai mai falus,
......................................
mai incalificabilule...
............................................
....a tale "opinii",la ce nivel se discuta...?!!..la nivel de discreditare penibila si josnica.....locala....,evident...
Citat din: socrate din  03 Aprilie 2014, 14:11:14

@sleah,tu fiind un discipol infocat al crestinismului ba chiar un "luptator" pt.cauza...(e evident de ce) "postarea ta"nu surprinde....certifica pt.a cata oara, un anumit fel de "coportament specific ",cre.tinilor fundamentalisti...rezultat, al "educatie iertatoare" de infamii teoretice si practice.
Citat din: socrate din  10 Aprilie 2014, 15:07:34
....mai pervers ordinar,creatura oribila de joasa speta si tu ca si celalat .... scoti cuvinte,fraze din context si le dai interpretari dupa educati'ti cre(s)tina...

..in ce context au fost puse si spuse aceste "binecuvantari" mai mucea.....de ce nu postezi  cauza si contextu cre(s)tinule.....asa te'a educat "tatanetu" sa fi pervers ca si el...
...pt.creaturi josnice de felul tau "leacul" e ...teapa+ batut pe cruce ca "educatorul tau"(esti razultatul acestei eductii) jupuiti si pus sare...evident acest tratament pe parcursul mai multor reancarnari...

...Citat din: horia2008 din Ieri la 16:35:29
say whaat?? :?  ......poate ai vrut sa'i trimiti "dedicatia asta"...falusului de d-zeu tatatu(ca mare cinste'i faci) semn de recunostiinta pt. educatia de ti'a dat'o ....dar fiind.....say whaat?? :? ...ai gresit adresa...

  Nu vreau sa mai...scotocesc prin textele tale,pline de expresii cu conotatii sexuale,si pline de ofense in acelasi timp...eu nu mai am timp si pentru asa ceva.In mod cert,ai incurcat forumurile...acesta nu e forumul lovendal,si aici nu se accepta acest tip de limbaj...
Ceea ce ma pune in incurcatura este altceva..ca sa fac cu tine? Sincer,15-25% procente de penalizare sunt convins ca nu vor rezolva problema,asa cu NU o sa-ti dau asa ceva.In schimb iti voi da un avertisment: LA URMATOAREA JIGNIRE A COLEGILOR DE FORUM,VEI FI BANAT DIRECT PENTRU 30 DE ZILE!   Daca se intampla sa consideri ca un user te-a jignit,am rugamintea sa folosesti butonul care raporteaza mesajul respectiv unui moderator,si sa nu incepi lupte de strada...
   Ca o concluzie,te anunt ca topicul respectiv va mai sta blocat o...vreme.
Iar eu sunt cu un ochi pe tine...iar data viitoare cand sari calul,stii deja ce vei pati...poti sa-i spui...deja vu!
   In rest,sa ai o zi buna.

PS  ca sa nu continuam cu...sarada asta,nu astept un raspuns de la tine,considerand tacerea un raspuns foarte bun.ASA CA SI ACEST TOPIC VA FI BLOCAT! Ceea ce se va intampla cu toate topicurile pe care le vei deschide ca sa starnesti valuri pe acest forum!
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."