Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Fake sau real?

Creat de Tyanu, 31 Ianuarie 2014, 17:28:52

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Tyanu

Unii vorbesc pentru că au ceva de spus, alții doar pentru a spune ceva ...

http://conspiratiisimistere.wordpress.com/

uforever

Intrebarea este: ce a produs acele numere pe cer? Tyanu, pune si filmul in care numerele apar unul cate unul, eu nu-l gasesc. Orice ar fi, nu sunt numerele de la lotto :lol: si nu cred ca niste fiinte inteligente, se ocupa cu asemenea scamatorii. Ar fi interesant de aflat cum se poate realiza asa ceva pe cer, nu pare a fi un spectacol aviatic.

Ganditorul

Daca nu ma insel sunt zecimalele lui "pi" - dar fiind un numar infinit zecimalele pot fi oricare. Cred ca e un fake- pt ca e greu de realizat asa ceva pe cer - cred ca e real pt ca un geam pe care sa proiectezi numerele si apoi sa filmezi prin geam ar da o oarecare senzatie de linie curba pe care sunt aliniate numerele. Deci 50-50%

classic

We all live under the same sky, but we don't all have the same horizon.
(K. Adenauer)

classic

We all live under the same sky, but we don't all have the same horizon.
(K. Adenauer)

classic

We all live under the same sky, but we don't all have the same horizon.
(K. Adenauer)

classic

We all live under the same sky, but we don't all have the same horizon.
(K. Adenauer)

uforever

Multam nenea classic, ma gandeam ca-i alt procedeu totusi, fiind foarte sus avioanele(nu avionul cum mi-am imaginat eu) nu se vad, interesant. Sunt tot mai priceputi pilotii astia, in curand parca vad ca vor "brazda" cerul cu o imagine 3D, gen cele de pe trotuar, facute de artisti.  :rocket:

Tyanu

dupa ce se gaseste un raspuns plauzibil e mult mai usor sa mai gasesti si altele

Pi in the Sky

Unii vorbesc pentru că au ceva de spus, alții doar pentru a spune ceva ...

http://conspiratiisimistere.wordpress.com/