Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Vin DIN UNIVERS? Fenomenalii COPII-INDIGO

Creat de jean, 01 Iunie 2013, 09:56:36

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

abyss

Cei care vin nu fac altceva decat sa genereze in campul morfogenic un alt tip de comportament. Nu e o invazie. Cine ar invada puscarii sau case de nebuni?

Arhanghelul

#16
Citat din: abyss din  02 Iunie 2013, 10:32:34
Cei care vin nu fac altceva decat sa genereze in campul morfogenic un alt tip de comportament. Nu e o invazie. Cine ar invada puscarii sau case de nebuni?

Pai ... tocmai la astia trebuie venit ... ce sa faci ... cu ala sanatos ...  :mrgreen:

Facem ce facem si tot aici ne intoarcem ... la "bolnavi" ...

"Dar, auzind, Iisus le-a zis: Nu cei sănătoși au nevoie de doctor, ci cei bolnavi. N-am venit să chem pe cei drepți ci pe păcătoși la pocăință."
Marcu 2.17 / Matei 9.12 / Luca 5.31

Asa ca invazie ... placuta ... :evil: :evil: :evil: ...  :-o

CODUL LUI ORESTE - GENERATIILE URMATOARE - Copii indigo samd 23.05.2008(B1)
Prin credinta a fost mutat Enoh de pe pamânt, ca sa nu vada moartea. Si n-a mai fost gasit, pentru ca Dumnezeu îl mutase. Caci înainte de mutarea lui, primise marturia ca este placut lui Dumnezeu.   Evrei 11:05

daos

#17
Toata ticneala asta cu copii indigo este efectul uneia din operatiunile psihologice ale serviciilor ex-sovietice si continuate de unele din urmasele lor din tarile spatiului CSI, in cautare de "spioni" si agenti de influenta la modul inconstient. Un om sanatos nu are aura violet sau indigo, asa cum spun marii bioenergoterapeuti formati la scoala ex-sovietica. Si dupa astia s-au mai luat si unii de prin vest. Aceea este culoarea oamenilor bolnavi, cu probleme uneori foarte mari de sanatate. Am mai spus-o si in la alte postari: cei cu abilitati telepatice si ce sunt autodeschisi nu sunt de invidiat, sunt de fapt vai de mama lor. Cu mari hibe de sanatate, ciungi, schiopi, orbi, etc. Aici nu ma refer la cei ce sunt deschisi de dublul astral al unui telepat autodeschis. Astia sunt mai normali ca si sanatate. Mai prost e ca daca bossul lor "o mierleste" sau dublul astral al acestuia nu mai are destula energie pentru protectia "vasalilor", atunci cel deschis de un asemenea telepat autodeschis innebuneste. C'est la vie. Fiecare pasare pe limba ei piere.
Cei carora li s-a spus ca au copii indigo mai bine sa aiba grija mare de ei. Mai bine sa-i caute la doftor. Ca nu-i a buna.

Ganditorul

Nu te supara pe mine dar pe ce te bazezi cand faci afirmatii (negative) ca cele de mai sus :
1. "copii indigo este efectul uneia din operatiunile psihologice ale serviciilor ex-sovietice" - cand prima fundatie care si-a propus sa caute copiii indigo ete a "ex-sovieticei" Liz Taylor ? E drept ca prima data s-a vb de culoarea ochilor - si erau cautati copi de acest gen in toata lumea ... faza cu "aura" a aparut mai tarziu.
2. "cei cu abilitati telepatice si ce sunt autodeschisi... sunt cu  mari hibe de sanatate, ciungi, schiopi, orbi," Asta de unde ai scos-o ? Ceva urme de invidie ca altii au anumite abilitati si trebuiesc "satanizati" in diferite feluri ?
3."Cei carora li s-a spus ca au copii indigo mai bine sa aiba grija mare de ei. Mai bine sa-i caute la doftor. Ca nu-i a buna "  :fullmoon:
Ce-ai frate cu bietii parinti si copiii lor, de-i bagi in sperieti in halul asta ? De unde stii ca "nu-i a buna" - esti clarvazator ? :evil:

daos

Citat din: Ganditorul din  03 Iunie 2013, 07:52:05
Nu te supara pe mine dar pe ce te bazezi cand faci afirmatii (negative) ca cele de mai sus :
1. "copii indigo este efectul uneia din operatiunile psihologice ale serviciilor ex-sovietice" - cand prima fundatie care si-a propus sa caute copiii indigo ete a "ex-sovieticei" Liz Taylor ? E drept ca prima data s-a vb de culoarea ochilor - si erau cautati copi de acest gen in toata lumea ... faza cu "aura" a aparut mai tarziu.
2. "cei cu abilitati telepatice si ce sunt autodeschisi... sunt cu  mari hibe de sanatate, ciungi, schiopi, orbi," Asta de unde ai scos-o ? Ceva urme de invidie ca altii au anumite abilitati si trebuiesc "satanizati" in diferite feluri ?
3."Cei carora li s-a spus ca au copii indigo mai bine sa aiba grija mare de ei. Mai bine sa-i caute la doftor. Ca nu-i a buna "  :fullmoon:
Ce-ai frate cu bietii parinti si copiii lor, de-i bagi in sperieti in halul asta ? De unde stii ca "nu-i a buna" - esti clarvazator ? :evil:

Am mai postat destule explicatii la ceea ce soliciti tu acum. Nu are rost sa plictisesc oamenii cu indelungi polologhii.

tractorbeam

Nu cred ca e mare scofala cred ca este leat de evolutia naturala a speciei umane.
Dau aici cateva motive.
Bunicul meu si bunicul bunicului meu au invatat la lumina lampii cu gaz sau a lumanarii din niste terfeloage vechi si limitate atat ca informatie continuta cat si ca numar de terfeloage disponibile la acea data.
Parintii nostri s-au nascut in case unde teoretic trebuia sa exista un aparat de radio.
Noi cei din generatiile 1950-1970 ne-am nascut , teorietic , cu un televizor sub nas.
Copii de acum nu numai ca au la indemana un computer ci au si INTERNETUL deci acces nelimitat  si instantaneu apropape la informatie. Nu contest ca in net nu exisa si mult gunoi de care trebuie sa INVETI sa te debarasezi.
Pe de alta parte toate emotiile si experienta noastra se codeaza in ADN-ul nostru si se transfera intr-o maniera subtila urmasilor nostri.
Cred ca astea 2 componente sunt definitorii pentru evolutia cumva "fortata" a celor ce vin dupa noi.
Ma astept ca aceasta evolutie sa continuie accelerat si cand vom ajunge bunici o sa ne minunam cu siguranta de performantele nepotilor.
In rest... flacara violeta  :wink: