Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Ce înseamnă asta ?

Creat de Andrey__, 21 Martie 2013, 02:45:34

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Andrey__

Dacă vă uitați la video, uitați-va până la sfârșit.

Primul mesaj, singurul în momentul ăsta, de pe youtube spune "Birds not a ufo..."

Mie nu-mi par a fi păsări alea. Și dacă ar fi păsări, cum de s-ar duce până în pământ ( la un moment dat ) ?

Vă rog :

UFO (- (Full HD)

Xanadron

#1
Pe de alta parte, merita sa reamintim stimatilor rufonisti incepatori ca nu-i musai sa deschida cite-un nou topic pentru fiecare balarie de pe Youtube.
In cazul de fatza, plasarea (corecta, normal) a clipului trebuia facuta in "Observatii recente OZN".
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

alx

Am editat mesajului,pentru ca era o greseala in el,si din cauza asta aparea fond alb.Asa ca acum clipul este vizibil.
Citat din: Xanadron din  21 Martie 2013, 12:27:04
Pe de alta parte, merita sa reamintim stimatilor rufonisti incepatori ca nu-i musai sa deschida cite-un nou topic pentru fiecare balarie de pe Youtube.
In cazul de fatza, plasarea (corecta, normal) a clipului trebuia facuta in "Observatii recente OZN".
De acord cu tine coane Xanadroane...da ce sa-i faci...asta e viata...
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

SLEAH19

 Stol de grauri , toamna, înainte de migrare , ciori nu pot fi că alea sunt mai gălăgioase şi nu sunt aşa sincron în zbor. I-am admirat şi eu când am avut ocazia, vai de lanul unde se aşează milionul de grauri, zici c-a trecut ozn-ul.
O lume normală este aceea în care diavolul este în iad, nu mai există religii iar Iisus este la Guvernare!

Cercetează totul şi reţine doar ce e de trebuinţă !

Aliosa

Citat din: SLEAH19 din  21 Martie 2013, 19:04:46
Stol de grauri , toamna, înainte de migrare , ciori nu pot fi că alea sunt mai gălăgioase şi nu sunt aşa sincron în zbor. I-am admirat şi eu când am avut ocazia, vai de lanul unde se aşează milionul de grauri, zici c-a trecut ozn-ul.
BV.
Spectacol grauri

romulus

Acea "fiinta miscatoare" se mai numeste si " cosmarul viticultorilor" (dupa grindina si filoxera).
Daca un stol ca ala aterizeaza in via ta, se numeste ca geaba te-ai muncit sa ari, sa tai via, sa o cercuiesti, stropesti, legi, bla, bla, bla...
Faliment scrie pe tine, ca graurii rad/mananca tot, intr-un timp foarte scurt.
Eu am "luptat" eroic in copilaria mea cu asemenea "hidre"  cand ma trimitea tata sa pazesc via de grauri. Armele de baza: teava cu carbid, zmeiele, talangile si prastia.
Cateodata doboram cate 10-15-20, depinde cati copii eram in grupa.
La sfarsitul "luptei"faceam un foc si ii frigeam. Pieptul il "consumam" si mi se parea a fi delicios! :-D
Am facut chestia asta si dupa varsta copilariei, cand eram in armata(militar in termen) la Medgidia !
Am zis !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

NASTASE MIHAIL

In Bucuresti a fost vazut un astfel de fenomen ce semana cu pasarile.
Ce parca dispareau pe cer. Distanta era destul de mare.
Cei ce au descris fenomenul spun ca au vazut la un moment dat ca nu erau pasari, si ca intrau si ieseau pe un fel de fanta pe cer.
Eu am spus in alta parte de asta, sau si Andrey o fi dat de acea informatie.
Ce m-a mirat ca nu s-a mai vazut acel fenomen, pina atunci, clar.
deci e posibil unele obiecte sa se deplaseze prin scurtcircuitarea spatiului.
Cum spune si o anumita teorie exotica.