Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Re: Observatie OZN Straulesti

Creat de abyss, 22 Ianuarie 2013, 00:46:49

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

abyss

  In aceasta seara in Bucuresti zona Straulesti pe la ora 18.05 am observat un obiect triunghiular de foarte mari dimensiuni ce se deplasa pe directia aprox W-E cu mare viteza si total silentios. Se afla deasupra plafonului de nori. Am facut o poza imediat dupa eveniment pe care voi incerca sa reconstitui forma si mai ales luminile 3 la numar de culoare oranj dar destul de slabe in intensitate si cu o forma ovoidala. Mai mentionez ca forma lor mi-a atras atentia deoarece nu am mai vazut-o nicaieri.

Xanadron

TR-3B-urile cred ca incep sa apara prea des si pe cerul nostru ca sa nu sugereze accelerarea unor anumite operatiuni - ale "jandarmului licurician" sau unele mixt regizate cu nea ET-ii, :martiansmile: habar n-am.
La fel cum n-am idee unde, ce si cum.

Dar ceva-cumva pare sa se pregateasca - zic si eu sa n-adorm de tot.
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

abyss

Iata ca nu am reusit sa-mi fac timp pentru reconstituirea imaginii respective. O voi face in weekend.
E posibil sa ai dreptate Bruder Xanadron... Imi amintesc totusi de acele pre-viziuni ale unora cum ca incepand cu 2013 vor fi vazute tot mai des si fara sa se mai fereasca, nave ce vor brazda cerurile planetei noastre pentru a ne "purifica" atmosfera. De ce acum si ce anume poate insemna acest lucru nici eu nu am habar. Cert este ca tot mai multe persoane mai mult ori mai putin cunoscute imi raporteaza evenimente asemanatoare: lumini ce executa manevre neobisnuite...

Xanadron

#3
Citat din: abyss din  23 Ianuarie 2013, 00:46:25
Iata ca nu am reusit sa-mi fac timp pentru reconstituirea imaginii respective. O voi face in weekend.
E posibil sa ai dreptate Bruder Xanadron... Imi amintesc totusi de acele pre-viziuni ale unora cum ca incepand cu 2013 vor fi vazute tot mai des si fara sa se mai fereasca, nave ce vor brazda cerurile planetei noastre pentru a ne "purifica" atmosfera. De ce acum si ce anume poate insemna acest lucru nici eu nu am habar. Cert este ca tot mai multe persoane mai mult ori mai putin cunoscute imi raporteaza evenimente asemanatoare: lumini ce executa manevre neobisnuite...

Fara sa fie total improbabila, varianta "purificarii" atmosferei Pamintului nu-mi pare totusi plauzibila - doar daca OZN-istii ar curatza selectiv aerul din Copsa Mica, Turda sau chiar Bucale.
Fiindca, desi procentul oxigenului ar fi scazut cica de prin paleozoic pina azi de la vreo 29 la 21%, aerul nu-i deloc irespirabil - si nu doar in virf de munte (fara chemtrails ar fi si mai bine, nu?) :roll:

In plus, cic-ar fi fost si epoci cu mai putin O2 ca acum, dar n-a fost vreun dezastru.
Sa nu uit: abureala cu CO2-ul in exces de dragul altor impozite nu se pune (e doar parerea mea si asta).

O discreta TERRAFORMARE poate fi mai credibila - si asta insa nu de pe o zi pe alta.
Pentru care anume puradei galactici, iar n-am habar insa (hibrizi din toate tzarile, uniti-va!)
Doar Xenu, Anu :-) sau micutul hibrid Grizuleanu :moon: stiu poate mai multe.

P.S. Spor la reconstituiri in weekend, Waffenbruder!
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

alx

Am creat un nou subiect pentru aceasta observatie,sper sa nu fie cu suparare!  8)
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

SLEAH19

#5
Citat din: Xanadron din  23 Ianuarie 2013, 01:36:59

O discreta TERRAFORMARE poate fi mai credibila - si asta insa nu de pe o zi pe alta.
Pentru care anume puradei galactici, iar n-am habar insa (hibrizi din toate tzarile, uniti-va!)
Doar Xenu, Anu :-) sau micutul hibrid Grizuleanu :moon: stiu poate mai multe.


Aşa este. O terraformare se pregăteşte minuţios şi durează! Pentru actuala serie de ex. din clipa în care Noe a primit instrucţiunile  cum să construiască corabia şi până în clipa în carea venit deletion-ul (potopul) a durat 100-120 de ani după cum spun specialiştii. Eu cred că a durat cel puţin 80 de ani ţinând cont că lui Noe i s-au născut copiii pe când avea 500 de ani iar când a venit potopul el avea 600 de ani iar fii lui s-au urcat pe corabie cu soţiile şi copii lor.

Ideia e că e timp berechet pentru testarea comportamentului la apocalypsă, bluebeam-uri etc.
Şi de ce s-ar mai ascunde cei de la butoane mascându-şi OZN-urile, acum înainte de resign-ul current series? Aşa că e posibil să se intensifice obsevaţiile iar noi, murind, vom comstata că am avut dreptate: ei, erau pe-aici !
O lume normală este aceea în care diavolul este în iad, nu mai există religii iar Iisus este la Guvernare!

Cercetează totul şi reţine doar ce e de trebuinţă !